Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám 'beállítani' a...

Mivel tudnám 'beállítani' a menstruációm?

Figyelt kérdés
30-31 napos a ciklusom de sokszor szokott késni múlt hónapban 2 napot késett ebben a hónapban pedig pénteken kellett volna meg jönnie de nem jött mg meg.Van természetes tea/gyógyszer a beállításra vagy csak a fogamzásgátló?Esetleg hormonzavar okozhatja mert én már arra is gondoltam,a tüneteim arra mutatnak de mikor mondtam anyjának kiröhögött.

2014. jún. 15. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy mióta menstruálsz, mert ha még nincs 2-3 éve, akkor normális, ha rendszertelen.
2014. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2.éve.8 éves koromtól nagyon pattanásos vagyok,nagyon sok/dús a szőrzetem,nagyon erős görcseim vannak cataflam 1-1,5 óra alatt múlasztja el a fájdalmat múlt hónapban annyira fájt hogy sírtam meg suliba sem mentem 2 napig
2014. jún. 15. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg anyukáddal, hogy vigyen el orvoshoz. A tüneteid alapján simán lehet egy PCOS (pattanások, szőrösödés, menst. zavarok)

Ha kiröhög, akkor kérj másik felnőttől segítséget.

Lehet, hogy nem az, de ha mégis, az a későbbiekben nagyon megnehezítheti az életed. (cukorbetegség, nehezebben jön össze a kisbaba, amikor már szeretnéd, és hasonlók.- tudom, még messze van, de most kell okosnak lenned :) )

2014. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) egyedül nem mehetek el nőgyógyászhoz?
2014. jún. 16. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!