Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyász azt mondta,...

Ha a nőgyógyász azt mondta, és írta a leletre, hogy cisztikus jellegű az egyik petefészkem, akkor ugye jól értem, hogy (még. ) nincs jelen ciszta?

Figyelt kérdés
Alig találta meg a bal petefészkem az ultrahangon, aztán azt mondta, hogy cisztikus, és hogy meg van enyhén nagyobbodva. Ezért nézzük meg fél év múlva újra UH-n. De akkor ugye most nincs cisztám? Bocs, ha hülye kérdés, nekem is egyértelműnek tűnik, de megerősítést várok. :)

2014. jún. 27. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nem vagyok se orvos se nő sem de ha józan paraszt ésszel gondolkozik az ember és az orvos azt mondja nekem h fél év múlva menjek vissza akkor biztos h nem lehet nagy bajom

Hogy van e azt a dokitól kellet volna megkérdezni :)

2014. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát elég hülye fogalmazás

Lehhet hogy van pár apróbb ciszta, de azokkal nem nagyon szoktak mit csinálni

2014. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna a dokit kérdezned, hogy az mit jelent

Mi honnan tudjuk

2014. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, tény, hogy őt kellett volna megkérdeznem, de utálok nőgyógyászhoz járni, nagyon kellemetlenül érzem ott magam, és kb minél előbb le akartam lépni, nem hogy kérdezősködni... :) Gáz, tudom, de ez van.

Amúgy 26 éves vagyok.

2014. jún. 27. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Jól érted. Még nincs ciszta, de figyelni kell.
2014. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem azt mondta, hogy POLIcisztikus? Mert akkor PCOS-od lehet. Annak a jele a megnagyobbodott petefészek és benne az apró ciszták...
2014. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!