Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut után "rendes" a...

Tulipánt kérdése:

Norcolut után "rendes" a menstruáció nekem csak egy kis barna folyásom van már két napja?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok valamit mert nagyon kétségbe vagyok esve azt mondta az orvos hogy a hét valamelyik napján meg kell hogy jöjjön de csak az a barna folyás van m. Aki tapasztalt már ilyet írjon.
2014. jún. 27. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, rendes. én is szedtem PCOS gyanús vagy? következő hónapban nekem már rendes volt a mensim. :3 ha valamire kíváncsi vagy akk írj
2014. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. inkább leírom, mert van egy kis időm. Tehát norculut szedése után kicsivel megjött, gyenge volt eléggé. Valószínűleg a nyálkahártya vastagsága nem volt elég kielégítő. Ezután egy hónappal, rendes "ciklus" >> megjött normálisan a hormondózis miatt. A következő menstruációm 19. napon jött meg, mert a hormonmennyiség lecsökkent, valszeg progeszteron hiányom volt. kábé így számíts rá, ha nincs ciklusod. Engem a stressz kezdett ki, annyira, hogy nem jött meg 6 hónapig.. 5 hónapig, szal elég para. azelőtt megvolt rendesen. még nem tudjuk, hogy PCOS-e vagy egyéb hormonhiánnyal magyarázható betegség. Persze lehet ostobaságokat beszélek, de nyugodtan beszélj az orvosoddal. Nekem magán nőgyógyom volt/van, tehát én még mail-t is megtehetnék. Ne ess kétségbe, nyugi van :)
2014. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az orvosom azt mondta hogy a menstruáció 3.napjától szedjek clostibegyt-et ma kellett volna kezdeni de mára még barna folyásom sincs. Nem szedtem mert ez nem tekinthető menstruációnak. Hétfőn felhívom hogy mikor tud fogadni de mindíg egy hónapra ad időpontot. Addig nem bírom ki.... :(
2014. jún. 28. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a problémád, ha nem vagyok túl tolakodó? (előző vagyk) tudom kicsit költséges de vannak nagyon jó magán orvosok
2014. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál azt mondta hogy azt a kis barna folyást is tekinthetem menstruációnak. De nincs peteérésem. Clostibegytet írt fel attól rendesen menstruálnom kell. De ha nem akkor végbélen keresztül megultrahangozzák a petefészkemet. Nagyon félek
2014. júl. 2. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem meg az a problémám, hogy Norcolutot szedtem 7 hónapig,16-25. napig és a 30. napra jött meg. Ez volt júliusban, augusztusban már nem szedtem, mert 6 hónapnyi szedés van megengedve, de így is 7 lett belőle.


Szóval még nem jött meg a vérzésem, ha szedtem volna Norcolutot, akkor aug 19-én kellett volna neki, de még semmi. Lehet ,hogy a kövi hónapban már lesz?


Szóval nekem ilyen tapasztalataim vannak. Endokrinológusnál jártam, alacsony a progeszteron szintem.

2014. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!