Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Menstruálni fogok?...

SOS. Menstruálni fogok? -bővebben lennt-

Figyelt kérdés

-12,5 éves vagyok a szemérszörzetem 7-8 hónapja szőrös, a hónaljam még nem, fehérfolyásom van 6-7 hónapja, a mellem 4 hónapja nő.

-Május 24-én volt egy félorás barna folyás a bugyimon. Június 25-én, szerdán délután fájt egy 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. Onnan csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel ahogy felébredtem 3-5 percig görcsölt az alhasam. Csütörtökön lehet, hogy szoritott a gatya, de utánna csak kényelmes bugyiban aludtam és mégis fájt.

-Mikor jöhet meg? Csajok vagy akinek tapasztalata van hozzá, légyszi irjatok.

-Előre is köszönöm szépen..!



2014. jún. 30. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, ezt nem lehet megmondani, nagyon egyéni, van hogy 1-2 év is eltelik a fehér folyás, mellnövekedés, szeméremszőrösödés és a menstruáció között, mindenesetre simán lehet hogy menstruálni fogsz, úgyhogy hordj magadnál betétet és majd érdeklődj anyukádnál is.

2014. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
biztos hogy meg fog jönni. nekem 11 évesen jött meg és ugyan ezek a tünetek voltak csak a melllem is fájt de lehet most így van és 1 hónap mulva fog megjönni lehet hogy észre se fogod venni de van lehet hogy nagyon fog fájni a gasad ,a dereked ,vagy a láábad ,de negondold ha meg jön rendszeres lesz lehet csak pár csepp lesz ahozz évek kelenek hogy hejre áljon,de ezt a dolgot beszéld meg anyukáddal én csak 15 vagyok azért egy anya jobb tanácsot tud adni:)
2014. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépen amúgy még a lában szokott fájni esténként néha-néha..

Igyekszem felkészülni, és mégegyszer köszönöm a válaszaitokat..!

2014. jún. 30. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
- én nekem nem rég jött meg és előtte 1 évig volt fehérfolyásom, nőtt a mellem és volt szemérem szőrzetem is...ezt nem lehet megmondani mindenkinek más...lehet neked nem így lesz, d egy tuti...egy nagy vérpaca lesz a bugyidon és görcsölni fogsz nagyon..remélem tudtam segíteni (;
2014. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. júl. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!