Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGITSÉG. Sos. Hamarosan...

SEGITSÉG. Sos. Hamarosan menstruálni fogok?

Figyelt kérdés

-12,5 éves vagyok a szemérszörzetem 7-8 hónapja szőrös, a hónaljam még nem, fehérfolyásom van 6-7 hónapja, a mellem 4 hónapja nő.

-Május 24-én volt egy félorás barna folyás a bugyimon.

-Június 25-én, szerdán délután fájt egy 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. Onnan csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel ahogy felébredtem 3-5 percig görcsölt az alhasam. Ma kedden reggel 8-kor ébredtem, 10 percig fájt a hasam alja, majd visszaaludta és mikor másodjára éberedtem már egyáltalán nem fájt. Nem szoritotta a derekam és a hasam semmiféle nadrág vagy pizsama; max. csütörtökön.

-Mikor fog megjönni? Csajok vagy akinek tapasztalata van hozzá, légyszi irjatok.

-Előre is köszönöm szépen..!



2014. júl. 1. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia:) először is nyugodj meg..:) Nekem 10 éves koromban jött meg,nem volt túl jó.De mindegy.:D Ezeket amiket leírtál elmondtad már anyukádnak? Mert ha nem,akkor feltétlenül mondd neki! Sajnos nem lehet pontosan tudni,hogy mikor fogsz először menstruálni,de betét ezentúl mindig legyen nálad! Remélem azért tudtam segíteni..:)
2014. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehát látta már, mikor kimosta a fehérneműimet.
2014. júl. 1. 09:46
 3/10 A kérdező kommentje:
De évekbe is telhet amig megjön?
2014. júl. 1. 09:46
 4/10 anonim válasza:
mindenkinek meg jön egyszer de ha 16 éves korodig nem akkor orvoshoz kell menni de ez most nem lényeges:)) nem kell túl izgulni az egészet ez egy természetes dolog nekem 12 évesen jött meg először nem igazán éreztem elötte akármit is szóltam anyumnak adott betétet és el mondta az alap dolgokat nem volt nagy dolog:))
2014. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én ezt annyira vártam és most végre azthiszem hogy megjööt, aztán mégsem. :S
2014. júl. 1. 09:55
 6/10 anonim válasza:
én is így voltam vele vártam és már volt amikor magamnak be képzeltem hogy görcsöl a hasam és akkor jött meg amikor egyáltalán nem számítottam rá....gondolj arra hogy egyszer úgy is meg fog jönni:DD de ha egyszer meg jön nem fogod utána várni hogy megint meg jöjjön:D
2014. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre tudni, még megtippelni sem, kinek mikor jön meg. A kamaszlányok annyit tehetnek, hogy mindig mindenhová visznek magukkal betéteket, különben úgy járnak, mint én (épp akkor egyszer nem volt nálam) :D


"a szemérszörzetem 7-8 hónapja szőrös"

Ne haragudj, de ezen jót nevettem :D

2014. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szeméremszörzetem*
2014. júl. 1. 11:37
 9/10 A kérdező kommentje:
És te utolsó elötti én nem képzeltem be magamnak!!
2014. júl. 1. 11:38
 10/10 anonim válasza:

Szia. Nekem is szokott fajni

De bezzeg en is feltettem egy effele kerdest es engem leszidtak hogy miert toluk kerdem.

2014. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!