Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen tünetek alapján mi...

Ilyen tünetek alapján mi lehet a probléma szerintetek? Esetleg valakinek van/volt hasonló tünetei?

Figyelt kérdés

Első sorban hajhullás,néha hirtelen fellépő émelygés szerűség ami ahogy jön pár másodperc alatt elmúlik,van olyan is mikor gombóc szerűséget érzek a torkomba nyelés során.Van,hogy pár napig nincsenek ezek a tüneteim,jobban érzem magam,persze hajhullás nem múlik el..

Ezeken kívül rendszertelen a menstruációm,(amivel nem rég voltam nődokinál,az bogyót írt fel a vizsgálat után ami meg hozta,azóta túl vagyok azon,de kérdés következőleg már bogyó nélkül is rendesen fog megjönni.)


Most fogok majd elmenni háziorvoshoz,hogy adjon beutalót valami kivizsgálásra vagy vérvételre..


2014. júl. 1. 10:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Még valami..

Mikor rám jön hirtelen másodpercekre ez a fura rosszullét vagy minek nevezzem,akkor olyan furcsa,különös érzetem,érzékelésem is van..nem tudom mennyire érthető..

2014. júl. 1. 10:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez endokrin dolog. A pajzsmirigyeddel lehetnek problémák.
2014. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy van hormonális problémád. ez nem nögyógyászra tarozik hanem endokrinológusra. Nagy esély van pajzsmirigy problémára és mellé még PCOS-re is a leirtak alapján. ezek eleve gyakran jelentkeznek együtt. endokrinológushoz menj. ja és ma nem menj orvoshoz mert ma szünnap van. az a baj az sztk-s endokrinológusok elég
2014. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elég gyatrák. sajnos szinte csak magánban tud az ember zöldágra vergödni. eleve sokan nem is értenek hozz annyira, föleg a PCOS-hez nem.
2014. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vércételre is kérj beutalót, ott nézesd meg a pajzsmirigyedet, és hogy nem vagy-e vashiányos vérszegény. Én az voltam. A hajhullás nagyon jellemző rá.
2014. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én is gyanakodok pajzsmirigyre is..

Holnap megyek háziorvoshoz,azt kérek beutalót vérvételre stb.

2014. júl. 1. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál,adott beutalót teljes laborra,és hasi uh-ra is.
2014. júl. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!