Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kelés nemiszerven?

Kelés nemiszerven?

Figyelt kérdés

Pénteken jött ki egy kis gennyespattanás-szerű képződmény a nagyajkaim alatt valamivel. Először csak olyan érzés volt, mintha be lenne pálva, de mostanra már kb. akkora, mint fél hüvelykujjam és nagyon (!) fáj. Kenegettem már kenőccsel, illetve aloe vera géllel, de semmi, csak kicsit mintha puhább lett volna rá. Gondoltam rá, hogy teszek rá 3%-os peroxidot, de nem tudom, mennyire lenne jó ötlet, mivel ilyen kellemetlen helyen van.


Mielőtt lehurrognátok, hogy miért nem megyek orvoshoz: készültem, de a hétvégén megjött a menstruációm, így nem mehetek most nőgyógyászhoz.


Nem voltam még férfival, tehát nem lehetek terhes ill. nemi beteg sem.


Mit tegyek? Járt már valaki hasonlóan? A válaszokat köszönöm előre is.


2014. júl. 1. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Doki lesz ebből. Ha a pasid lennék, megoldanám neked (orvostanhallgató vagyok), de te ne nyúlj inkább hozzá.


Lehet kenegetni, de sokat nem érsz vele. Méretéből ítélve ezt vágni kell.

2014. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha majd megérik, kifakad, távozik belőle a genny, és nem fog fájni. Akkor a fertőtlenítésére (betadinnal, alkohollal) oda kell figyelni. Gyorsíthatod a kifakadási folyamatot, ha paradicsomot teszel a kelésre.
2014. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A paradicsom az butaság:) Az érési folyamatot bármivel lehet gyorsítani, ami: nem hűti a kelést és nedvessé teszi a bőrt azon a részen.


Nem feltétlenül fog kifakadni egyébként..

2014. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Marhára nem butaság a paradicsom!


TAPASZTALAT!

2014. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első kommentelő, te itt akarsz nőt fogni????
2014. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Az érési folyamatot bármivel lehet gyorsítani, ami: nem hűti a kelést és nedvessé teszi a bőrt azon a részen."


A paradicsom nem felel meg a leírásodnak? Te "orvostanhallgató" pfffff

2014. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

De, megfelel, de ugyanúgy megfelel egy kamillás borogatás is:)


Ez a paradicsom-dolog nem ártalmas egyébként (max. a pari tiltakozhatna eme kijelentés ellen), de nem is csodafegyver, sőt, a paradicsomban lévő savak a bőrt összehúzhatják, a hámlást gyorsítják, ezáltal a természetes kifakadást is. Viszont ezután nagyobb heg maradhat, mint a kontrollált, orvosi beavatkozás után.


Ha nem hisztek nekem, kérdezzetek meg bármilyen orvost, nem fogja azt mondani, hogy ne tegyétek rá a paradicsomot. Bár az egyik tanárunk ilyenkor azt mondja, hogy ne, mert kellhet a lecsóba:)

2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis butaság a paradicsom!!! Kár hogy "orvostanhallgató" létedre nem hallottál még róla, hogy bizony nagyon gyakran használták ezt igen eredményesen érés gyorsítására annak idején.

Tartsd tisztán, -Betadin - és ki fog fakadni magától.

2014. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, adott rá kenőcsöt és antibiotikumot, és azt mondta, hogyha 3 napon belül nen javul, akkor sebészeti úton távolítják el.


Köszönöm a segítséget!

2014. júl. 3. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!