Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HELP! 13/L Az gáz ha már egy...

HELP! 13/L Az gáz ha már egy éve menstruálok de anyának sosem mondom csak az nap mondtam hogy megjott de azóta ha megvan titkolom és magamnak veszem a betétet? :/

Figyelt kérdés
(Ilyen dolgokat nem szoktunk megbeszélni)a pénz a betétekre nem baj mivel jobban élünk az átlagnál és ez álltal a havi zsebpénzemből simán kijön (10 000Ft) mit csináljak?elmondani biztosan nem fogom..13/L

2014. júl. 1. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindig bejelenteni neki, hogy most éppen meg van. De azért titkolni sem kell.

Jó lenne, ha nyugodtan megbeszélhetnél vele mindent. Biztosan lesz a jövőben még sok olyan dolog, amiben szükséged lehet a tanácsára, segítségére.

2014. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy tudja: ne feledd, hogy ő az, aki kiviszi a szemetet. Látja benne a csomagod.

Egyébként arra, hogy közöld, szerintem nincs is szükség, viszont szégyellni hülyeség (és emiatt a saját pénzből venni a betétet szintén). Még 40 évig fogsz menstruálni, szóval kezdd el elfelejteni a szégyent.

2014. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

értem én hogy mire gondolsz, én is nagyon gátlásos voltam ilyen téren...:) sőt úgy gondoltam azt se fogom neki elmondani ha elveszítem majd...de aztán párszor szükség volt anyának szólni hogy na most elfogyott a betét, hogy kell a tampont stb stb, és már nem gáz róla beszélni, és azt is tudja, hogy kb 3 hónapja elveszítettem a barátommal:) sőt ha ketten vagyunk itthon a barátommal direkt nem siet a munkából, hogy minél tovább lehessünk kettesben :D

bár nekem mindig is közeli volt a kapcsolatom anyával..meg mondom, a kényszer is, hogy muszáj volt ilyeneket megbeszélni vele.) ja és azt se szabad elfelejteni hogy nőgyógyászhoz is ő volt először elvinni jó esetben...szóval ne gondolj ezekre úgy, hogy ciki:)

(persze ezt a sz_x dolgot csak példának mondtam, neked még van ehhez pár éved) :)

17/L

2014. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) ja és utolsó kommentelő sokáig a barátoddal, és legyetek boldogak:)
2014. júl. 1. 22:34
 5/7 anonim válasza:
atool hogy az anyukad nem kell neki bejelenteni minden nap h most megvan szoval szerintem nem gáz de azárt betétre pénzt tőle is kérhetsz :)) csak magadnak lessz jobb.
2014. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dorcsuu válasza:

Én is ilyen vagyok, mindig is magamnak intéztem a nőügyeim. :D Anno szerintem el se mondtam volna hogy először megjött ha épp nem vécén ültem volna, így kiabálnom kellett neki, hogy hozzon betét. Elég gátlásos vagyok ilyen téren, persze ha olyan programot szervez pl. strand, uszoda stb. megmondom hogy megvan, vagy ha nekem elfogyott a betét/tampon és az övéből kérek, vagy ha nincs nálam fájdalomcsillapító, de kb. ennyi

15/L

2014. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom, de ciki neki mondanom, mert amikor először megjött nagyon cikin viselkedett. Egy éve már annak,de még mindig titokolom. Apuéknak(elváltak) még el se mondtam. Amikor ott voltam, wc papírral oldottam meg..... tudom, h természetes de nekem ciki erről felnőttel beszélni
2014. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!