Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS mellett használta valaki...

PCOS mellett használta valaki a Women's cream-et? Ha igen, hogyan? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
Milyen adagolásban? Az ovutól a mensi kezdetéig? Segített valakinek aki progihiányos volt az ovu után? 1 adag per nap? Milyen napszakban kente? Köszi! :)

2014. júl. 2. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Még egy: ha használom a 13.-30.napig, akkor az a 21. napi vérvétel eredményét tévesen fogja befolyásolni a progeszteront illetően? Olyan véleményt is hallottam, hogy semmi köze hozzá, mert ez nem progeszteront tartalmaz, hanem csak ahhoz hasonló hatású anyagot. Hogy van ez? Dokihoz még csak sokára megyek megint...nem tudom megkérdezni.
2014. júl. 4. 13:25
 2/6 anonim válasza:

én barnázásra hasztnáltam 3 honapig,elmúlt...úgyh tovább nem akarom használni.bocsi hogy érdemben nem tudok hozzászólni,de maradt nálam egy tubussal,bontatlan és még jövőre is jó,ha úgy döntenél,én el adnám neked: 8900Ft (bolti ár alatt)

pesten átvehető.

2014. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben kaptam választ, közzéteszem, hátha hasznos. Akinek bizonyítottan vérvételből progi hiánya van, az napi kétszer, reggel és este alkalmanként 1,5-2 cmes csíkot kenjen. Ez vonatkozik a progihiányos PCOS-osokra is. Így kell kétszer kenni 2 hónapig, amíg feltöltődnek a raktárak, és utána csak esti egyszer kell a szintentartáshoz. Viszont nem csodaszer, az esetek kis százalékában nem használ, ez szervezetfüggő. (Az egészséges táplálkozás és a sport, ezáltal a fogyás, akinek kell, nagyon sokat segít abban, hogy a szervezet helyreálljon)
2014. júl. 25. 08:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy a ciklus hosszától függően a 12-15. naptól a 27-30. napig kell kenni. Értelemszerűen, akinek 28 napos a ciklusa, az már a 12. naptól kenheti a 27. napig.
2014. júl. 25. 08:31
 5/6 anonim válasza:

nekem amikor elkezdtem szedni nem volt nagy parám:

tsh:4 körüli

21 napi progim szépen 40 és ösztradiol:389

azt mondták,hogy magasabb az ösztradiol szedjek barátcserjét és womens cream-et....nem volt ugyan pcos-em...

hát elmondanám hogy 3 havi kúra után a progim alacsonyabb lett és az ösztradiolom majdnem 600 :D

én nem ajánlom....szerintem halottnak a csók....a ciklusom is kitolodótt....

2014. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vérvételek a ciklus hányadik napján történtek? Mert gondolom te is tudod, hogy az öszradiol és a progi is ciklusfüggő.
2014. júl. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!