Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidörzsölte a nadrág a comboma...

Kidörzsölte a nadrág a combomat és azóta elszíneződött ott a bőröm. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Hülye fogalmazásért előre is bocsánatot kérek. Szóval az történt, hogy mivel összeérnek a combjaim így egy kirándulósabb, sokat mászkálós meleg napon kidörzsölte a farmer ott a bőrömet. Ugye csípett meg minden gondolom amiatt mert izzadtam, de bekentem neogranormonnal otthon és az úgy nyugtatta bőrt, viszont teljesen elszíneződött, azóta is olyan. Nem érzékeny már meg semmi, csak úgy néz ki mintha koszos lenne ott a bőröm. Mit tanácsoltok, hogyan lehet ezt eltüntetni?

2014. júl. 2. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a bicikliülés dörzsölte ki tekerés közben a combomat,majd' 1 éve.Elszíneződött,de folyamatosan kopik,szinte nem is látszik mára.
2014. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szürkés vagy kékes, akkor valószínűleg egyszerűen befogta a bőrödet a farmeranyag festéke. Majd lekopik :)
2014. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, inkább sötétebb és ilyen barnás árnyalat.

Igazából a kopást már elkezdhette volna, mert kb május végén történt ez a kidörzsölős eset csak ugye 2 hétig nyugtattam ott a bőrt aztán most kezdtem vele megint foglalkozni mert nem értem, hogy miért maradt olyan. Máskor is történ már ilyen, azt hiszem nekem is pont egy hosszabb biciklizés után de az teljesen elmúlt.

2014. júl. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!