Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjött a és rettentően...

Ma megjött a és rettentően fájt a hasam. Elmentem wc-re és volt egy kis hasmenésem. Később sűrűn mentem wc-re és legalább fél órát ültem rajta, mert folyamatosan kakiltam. Anyu szerint tengeren felfáztam. Mi lehetez?

Figyelt kérdés
Akartunk nőgyógyászhoz is menni,mert tengeren viszketett a nemiszervem.És a menstruáció előtti napokban alig ettem,kedvtelen,fáradt voltam.Mitől van ez?Mit tehetnék a fájdalom és a rosszullét ellen?Mi lehet ez?Normális válaszokat várok gyerekektől és felnőttektől is.13/L
2014. júl. 2. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma rosszul voltam,gyenge voltam és majdnem összeestem.Még nem volt ilyen.A viszketés elmúlt.Mit tehetnék,hogy könnyebben tűrjem a menzeszt?Mitől lehet?Várom a normáilis válaszokat!:)
2014. júl. 2. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Lehet valamilyen vírusos dologtól is hasmenésed, diétázz, egyél reszelt almát, sós ropit, sós vízben főtt burgonyát, rizst, étcsokit, ezek fognak, esetleg vegyél be széntablettát, ha később sem akar elállni a hasmenés. Hasadra tegyél meleget, ez enyhíti a mensruációs görcsöket, ilyen koromban nekem is nagyon erős görcseim voltak.
2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze az is lehet, hogy nem a menzesztől van görcsöd, hanem a vírusos hasmenéstől görcsöl a hasad. Ha nem múlik, akkor menj el a háziorvoshoz, mert lehet valamilyen fertőzéses dolog is.
2014. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Menzesz alatt az erősebb székelési inger/hasmenés-szerű dolgok szerintem adott szintig normálisak. Mikor megjön, én is mindig úgy ébredek, hogy azonnal kakilnom kell.

Amúgy a cickafark fű szerintem nagyon jó, keress rá.

2014. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Nekem általában ilyenkor mindig hasmenésem van.De most ez sokkal kellemetlenebb volt.Most már volt szilárd székletem is.A barátnőmnek pénteken jött meg és neki is hasmenése volt.Viszont neki azért,mert elkapta valakitől.Mi meg szerda óta nem találkoztunk.Korábban volt,hogy három hétig megvolt nekem és az orvos adott cseppeket,orvosságot és elmúlt.Meg egy kérdés:ha nőgyógyászhoz kell mennem,az fáj?mit csinál?:)
2014. júl. 2. 15:59
 6/8 dorcsuu válasza:
Sok lánynak van hasmenése mensi közben, ez teljesen normális. Azt hallottam, hogy ilyenkor a banán segít. Én nem tudom, nekem nem szokott menni a hasam, de barátnőm mondta, hogy neten olvasta és neki bevált. B6 vitaminban gazdag, és segíti az emésztést. Elvileg. :D Persze ha ez nem jön be, probálkozhatsz gyógyszerekkel is.
2014. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Erről már én is hallottam úgyhogy ma beszerzek egy jó pár banánt:D.Ma reggel rendes volt a székletem csak a hasam fáj élesen és néha úgy érzem,h leszakad.Sok a mensisem,de ez még csak a második nap,majd elmúlik.Mostmár kezd megjönni az étvágyam meg a kedvem:) De azért még írhattok:)
2014. júl. 3. 10:13
 8/8 anonim válasza:
Ez attól is lehet ha nem iszol sokat a mensid alatt,ilyenkor sok vizet veszítesz és ezt pótólni kell.
2014. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!