Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van, hogy együttlét...

Miért van, hogy együttlét közben ha kicsit jobban benyomja a párom rettentően fáj?

Figyelt kérdés
Leírni se nagyon tudom, hogy milyen érzés de a találó szó talán a (nagyon!!)szúró fájdalom. Nagyon megijedtem, és tudom, hogy nem itt kéne kérdezősködnöm hanem elmenni nőgyógyászhoz de nagyon félek, hogy olyan derül ki amiről jobb nem is tudnom.. :S De persze el fogok menni, csak először kíváncsi vagyok, hogy volt e másnak ilyen baja és az mitől volt meg ilyenek. A válaszokat előre is köszönöm.
2014. júl. 2. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
volt nekem is ilyen pár alkalommal, nekem mondjuk van gerincsérvem, megmondom őszintén én arra fogtam, hogy a nagy nyomástól összepréselődnek a csigolyák és pont megnyom egy ideget... viszont érdekessége, a dolognak, hogy a volt férjemmel nem volt ilyen problémám, utána volt 6 évig egy élettársam akinél ez előjött (pár év után amikor már nem volt olyan jó a kapcsolatunk, így elképzelhetőnek tartom, azt is, hogy görcsös voltam már szex közben ...) azóta újból férjhez mentem máshoz, és vele megint csak nincs ilyen problémám... nőgyógyilag teljesen rendben vagyok, rendszeresen járok orvoshoz... iszonyú fájdalom tud lenni, én volt hogy elbőgtem magam, pedig baromi magas a fájdalomküszöböm, fájdalomtól utoljára gyerekkoromban sírtam ezelőtt... vagy még azt tudom elképzelni, hogy rövid a hüvelyed, és nagyon megnyomja a méhszájat... talán... de én is csak találgatni tudok...
2014. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell rogton rosszra gondolni, hogy az orvos mit mond... Nekem is rovid belul, es amikor eleri a "veget" iszonyatosan faj.

Neha bevadulunk es olyankor megfeledkezik es bizonyos pozokban nagyon konnyen eleri es beszarok ugy faj, de mivel volt sok masik partnerem es altalaban csak olyanokkal ereztem ezt, akik atlagnal hosszabb szerszammal vannak ellatva, en ezt annak tudtam be, hogy rovid vagyok. Nem zavar, megszoktuk hogy figyeljunk illetve bizonyos pozokat kerulunk.

2014. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rövid a hüvelyed és eléri a méhszájad.


Nekem is előfordul, és olyankor iszonyat fáj... főleg, mikor elmegy, mert akkor ösztönösen tövig nyomja (abban az állapotban nem tud rá igazán figyelni, én meg előfordul, hogy nem "húzódok vissza" időben, így telibe kapja a méhszájat). Hát levegő benn tart (akkor már nem tudok moccanni sem, mert annyira leszorít :) ), és mikor kiveszi, halk sóhaj.

2014. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) Most megnyugodtam. :)
2014. júl. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!