Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell naponta egymás...

Miért kell naponta egymás után, szinte szünet nélkül pisilnem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje előfordul, hogy ha elmegyek pislini, akkor végzek, kijövök onnan és fél perc múlva újra úgy érzem mennem kell. De van olyan is, hogy valamin nagyon nevetek és közben a nevetéstől pisilnem kell. Ilyenkor csak pár cseppet tudok pisilni, de nagyon irritáló és úgy érzem muszály elmennem WC-re.A gond igazából, most lesz majd gólyatábor és nem szeretném ott is ezt csinálni. (A kérdés írása alatt is nagyon kell, már csak azért is mert erről írok:((....)Mit csináljak ellene?

2014. júl. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkepp ORVOS! Lehet hogy hugyuti fertozesed van.

Nekem is volt... qrva szar... meg pisiles kozben is ereztem, hogy pisilnem kell. Meg akkor is mikor csak 2 csepp jott, ugy ereztem hogy pisilni kell. Csak a gyogyszertol gyogyultam meg!

2014. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Doki! Valószínűleg valami fain húgyuti fertőzésed van. Nekem is volt.


Eszméletlenül kellett, és a pisilés közben még jobban, a végén pedig éles fájdalom, meg vér. Azóta pedig nagyon büdös a vizeletem - acetonos, szúrós.

2014. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már párszor.... Borzalmas érzés, nekem legtöbbször akkor van ha nem iszom eleget... Vagy szextől is lehet, vagy ha véletlen kaki bejut (furcsa de igen)

Amit otthon tudsz tenni az az, hogy iszol, de rengeteget, javaslom hogy tölts meg egy 2 literes palackot és kényszerítsd le a torkodon az gyorsan végig megy rajtad és kitisztít, ha nem múlik akkor doki! nekem a ciprinol gyógyszert vagy antibiotikumot írt fel.

Hogy megelőzd igyál sokat, de tényleg sokat és ne szésnavast, illetve kezdj el szedni tőzegáfonya tablettát, van patikában, még a tescoban is

2014. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem, hogy csak akkor kell, ha keveset iszom...egyébként teljesen normális. Az tény, hogy kevesebbet iszok a kelleténél, ez vérvételen derült ki. Sűrű volt a vérem, de nagyon :S. Azóta próbálok többet inni,de néha egyszerűen elfelejtek inni és egésznap nem érzem, hogy szomjas lennék.
2014. júl. 8. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!