Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hány naponta mostok hajat...

Ti hány naponta mostok hajat és milyen márkájú samponnal, valamint mosás után hányadik napra zsírosodik be? Hányszor mossátok egymás után, balzsamot használtok, utána hajszárítóval szárítjátok, vagy hagyjátok megszáradni?

Figyelt kérdés

Mit csinálhatok rosszul,hogy ilyen??

Az én hajam(sajnos)mosás után már a harmadik napon cafatokban zsíros,pedig márkás samponokat használok.Általában 2-szer mosom meg,azaz öblítek közötte.Balzsamot nem használok.Ja és tizenéves lány vagyok valamint a hátam közepéig érő vastag szálú,barna hajam van.

Előre is köszi a válaszokat!! :D



2012. aug. 16. 15:49
1 2
 1/14 szimi14 ***** válasza:
én 1 héten 2 szer shauma samponal ... sajnos az én hajam hamar zsírosodik
2012. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kétnaponta mosom, mert már másnapra zsíros :/ Én örülnék neki ha bírná három napig. Most nekem is elég hosszú a hajam, de az enyém vékonyszálú, a samponok nálam mindig váltakoznak, van hogy 2000 forintost használok épp, és van hogy 200 forintost, nem ragaszkodom egyik márkához sem. Utána hagyom magától megszáradni, utálom a hajszárítót. Ja, és általában egyszer mosom meg, de előfordul hogy kétszer. Balzsamot nem használok.

24/L

2012. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
én is 2naponta mosom muszaly mert mindjárt bezsírosodik én head and shoulderst használok mert a többi fajta sampontól nagyon korpásodott a hajam nekem ez vált be de sajnos a zsírosodás megmaradt balzsamot ritkán használok és 2szer szoktam egymás után megmosni 19/L
2012. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-3 naponta mosok, loreállal.
2012. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4 naponta mosom és pantene proV festett hajra való termékcsaládját használom.

Te nálad vagy valószínű a hormonok felelősek,kamaszként nekem is nagyon gyorsan zsírosodott a hajam.

Próbáld minnél kevesebbszer mosni,használj száraz sampont,hajpánt is remek megoldás erre a problémára hogy húzd az időt:)

2012. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4 naponta mosom a haj. A schauma hamvasító samponját használom, különben ha nem használnám a festett szőke hajam sárgulni kezdene. Balzsamot is használok. Az mindig más szokott lenni. Ja illetve kétszer mosok hajat egymás után. Először egy valamilyen samponnal amihez szintén nem ragaszkodok mindig más szokott lenni és utána használom a schauma hamvasító samponját. Utána hajszárítóval szoktam megszárítani mivel hosszú derékig érő hajam van és sok idő lenne ha magától száradna meg. Utána vagy kivasalom vagy göndörítem.
2012. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Én heti egyszer mosom nagy melegben, ha hűvösebb van kéthetente egyszer, hosszú, szőke természetes göndör hajam van, nem zsírosodik. Általában BABA sampont használok és a fodrászom adott hajbalzsamot, ami sokáig elég.Néha hajszárítozóm, néha nem. A göndörség miatt nem is fésülködöm, csak hajmosáskor. Reggel kimerül a "fésülködés" abban, hogy vizes-balzsamos kézzel beletúrok a hajamba. A fodrászom is azt mondta, bőven elég hetente-kéthetente mosni, ha nem zsírosodik. Szerencsém van.
2012. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erős, vastag szálú sötét hosszú hajam van. 4 naponta mosom, ha megyek vhová, akkor megmosom 3 nap után.

Most loreal elseve tükörfényt használok, 1x mosom meg, majd pár percre teszek rá kallos balzsamot, aztán kiöblítem.

puha törcsivel finoman megnyomkodom, belebugyolálom egy fél órára, majd kibontom és megszárad magától, de van h még vizes kicsit mikor lefekszem.

Régen sunsilk sampont is használtam, de már nem árulják.

Az enyémmel annyi baj van, h picit szárazak a hátsó tincsek, mert nyílván azok csapódnak a hátamhoz jobban stb.

Zsíros hajra asszem a kénessampont szokták ajánlani, hátha segít.

2012. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vékonyszálú hajam van,viszonylag sok. Szerdán és vasárnap szoktam megmosni. Headandsoulders samponnal. :D Balzsamot nem szoktam használni csak valami hajvégápolót. Hajszárítóval természetesen mindig megszárítom :D


14L

2012. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor mosom meg, ha már úgy látom, zsíros. De nagyon max 1 hetente, most nyáron meg két naponta. Változó a sampon.

Balzsamot nem használok, a szárítással meg nem szeretek vacakolni, főleg ilyen melegben. :D

2012. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!