Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tul hosszan kimarado verzesek....

Tul hosszan kimarado verzesek. Van otletetek mi ez?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok,eloszor 3 eve jott meg,akkor tartott ugy 5 napig,az egesz normalis volt,igaz hogy csak minden 2.honapban jott meg,nagyritkan a 3.ban,de nem aggodtam miatta,van ilyen. Aztan tavaly november korul 4napig tartott csak,es eleg gyenge volt...A kovetkezo csak Marciusban volt (4.honap)3 napig,amit alig lehet valaminek nevezni..A kovetkezo meg mult honapban (Junius) akkor is csak 3 napos szinte semmi volt.Folyamatos hohullamaim vannak,reggel ugy kelek fel hogy le vagyok izzadva,hirtelen felszedtem 5kilot,sokkal faradtabb es komolyabb vagyok,a szemeim mindig szarazaz,ahogy a borom is.Tudom hogy hormonok meg minden de azert...Ilyen korban meg a klimax egyszeruen nevetseges.Anyukamnak mar szoltam,de sosincs ido elmenni orvoshoz.

*(nem kaptam el semmit senkitol,szuz vagyok meg)



2014. júl. 3. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A hosszabban kimaradó vérzések, az összességében adódó különféle problémák adódhatnak a rohanó életvitelből, a lelki kiegyensúlyozatlanságból, és emiatt kialakuló nyomelemhiány miatt is. A megoldás az, hogy amikor a ciklusok - vagyis pontosabban a tisztulási időszakok jönnek - akkor egy kicsit jobban odafigyel magára. Jellemzően helyreteheti magát gyógynövényekkel, csalánteával és palástfűvel. Csalánt állandóan igya, a palástfüvet pedig csak amig a vérzés el nem kezdődik. Mivel még fiatal, és a hormonháztartás még nem állt harmóniába, különösen fontos hogy rendesen egyen, és fogyasszon folyadékot, lehetőleg csapvizet, és semmi cukros üdítőt ami még erre ráterhel. A lényeg hogy gyógynövényekkel, és azokból származó teákkal lehet segíteni, de csak akkor ha odafigyel magára.
2014. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!