Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural vagy Urogin?

Monural vagy Urogin?

Figyelt kérdés

Urogint akartam venni a gyógyszertárban, de nem volt, helyette adott Monuralt. Ez is ugyanolyan jó? Azért akartam Urogint mert az biztos hogy nem hat a fogamzásgátlóra, de a Monuralnal meg most olvastam, hogy ez antibiotikum...


Felhasználjam egyáltalán? Nincs állandó vizelési ingerem, csak eléggé csíp mikor pisilek, meg már akkor is érzem hogy kell amikor a hólyagom még csak kb félig van (mert kevesebb jön ki mikor elmegyek WC-re, mint a normális), de nem érzem állandóan hogy kell...

használok egyébként Klion-D 100-at is 4 napja vegyes fertőzésre, szerintetek ettől a húgyúti problémám is el fog múlni?


2014. júl. 5. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog elmúlni a Kliontól, mivel az hüvelykúp. Hüvelykúp nem tudja elmúlasztani a húgyhólyag gyulladását (2 különböző szervrendszerről van szó, nem a húgyhólyagodba dugdosod).


Természetesen használd fel a Monuralt. A húgyhólyag gyulladása sem játék, nem olyan dolog, amit kikezeletlenül lehet hagyni!!


Másrészt, az antibiotikum nem szükségszerűen ütközik a fogamzásgátlóval, ez egyszerűen tévhit. Sőt, _többnyire_ nem ütközik vele. (Gondolhatod, hogy a fogamzásgátlósok is szoktak a különféle betegségeikre antibiotikumot szedni.)


Ellenőrizd a fog.gátló betegtájékoztatóján, hogy írják-e azt a hatóanyagot nem szedhetőnek, és ha nem szerepel, akkor hajrá.

Itt is lehet ellenőrizni különben:

[link]

2014. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hú de jó ez az oldal, köszönöm szépen!
2014. júl. 5. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. De nem tudom, hogy az adatbázis mikori, úgyhogy úgy tudod a legbiztonságosabban csinálni, hogyha a fog. gátló papírján is megnézed (megtalálod az interneten is)


De szerintem nem fog ütközni.

2014. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!