Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural por bevétele után egy...

Monural por bevétele után egy órával, ha vizelnem kell, akkor elmegy a por hatása?

Figyelt kérdés
Tegnap délután vettem be fájdalomcsillapítót,és attól jól voltam,ezért nem ittam este a port.Amit most nagyon bánok.Egy órája ittam meg,de muszáj wc-re mennem.Ez esetben nem is hat?Mert ugye azt írja a betegtájékoztató,hogy este lefekvés előtt kell meginni,és 8 órán keresztül nem pisilni.Viszont egyszer az egyik doki azt mondta,hogy attól még hat.Szerintetek?

2013. okt. 19. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
pisilhetsz nyugi benned marad
2013. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos csökken.

A Monural 8g-t este közvetlenül lefekvés után kell bevenni, hogy minél tovább tudjon dolgozni a szervezetben és ha szerencséd van minél többet kibírj pisilés nélkül.

2013. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen,el. Ezért kell este bevenni,hogy minél tovább a hólyagban maradjon.
2013. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már jobban vagyok,azóta egyszer voltam wc-n.Lehet még nem voltam olyan rosszabb stádiumban,és azért hatott hamar,mert időben ittam meg.

2013. okt. 19. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért,mert még nem jutott el a hólyagodba és nem ürült ki.
2013. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges.Ez a por egy csodaszer.
2013. okt. 19. 19:19
 7/7 Eprecske1 válasza:
30%
Nem hiszem, hogy a Monural, vagy bármelyik antibiotikum kifejezetten a hólyagban csücsülne :))))
2015. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!