Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel érdemes nőgyógyászhoz...

Ezzel érdemes nőgyógyászhoz fordulni?

Figyelt kérdés

Pár hete valószínűleg egy gombás fertőzésbe estem,amit Candibene-teva hüvelytablettával sikerült megszüntetni. Pár napja apró fájdalmakat érzek néha alhas körül, illetve a folyásom fehér,krémes állagú. Még sosem voltam nőgyógyásznál, de kicsit aggódok, hogy nagyobb a baj mint gondolnám. Időpontot kéne kérnem,vagy várjak,hátha magától elmúlik? Nem vagyok tájékozott ebben a témában, azt sem tudom hogyan álljak neki, mi alapján válasszak orvost,mire számíthatok.


16L



2014. júl. 5. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen lásson orvos.Egy iylen fertőzés később több mindenre is kihat. Fiatal vagy még, hadd nézzen meg egy orvos. Ha van oylan ismerősöd aki tud ajánlani jó orvost, akkor kérjél időpontot. Én azt ajánlom menj magánrendelésre, az mindig körültekintőbb!
2014. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az anyukád, ő kihez jár

Oda tudnál menni te is

2014. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna magad kezelned, hanem menni a nőgyógyászatra. Lehet nem is gombád volt, hanem valami más
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj a gyerek vagy tini nőgyógyászatra. Elsőre női orvost ajánlanék neked, elötte talán könnyebb a vetkőzés.
2014. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!