Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a sport...

Előfordulhat, hogy a sport megzavarja a havi vérzést?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 évig nem sportoltam semmit.Viszont a menszim igaz fájdalmas volt, de legalább pontos.Márciustól elkezdtem heti 2-3 alkalommal konditerembe járni (kb. 20-30 perc futás a többi erősítés).Van, hogy kihagyok 1-2 hetet, ha nincs pénzem vagy időm. Viszont azóta mintha megzavarodott volna a havim, van, hogy előbb jön meg, volt, már h. jobban fájt mint eddig, most meg épp késik és jelét sem érzem annak, hogy megjönne, max leszámítva azt az 1-2 csepp barnás foltot, ami eddig kb. 1 héttel előbb már jelentkezett. Ez betudható a sportnak vagy talán más problémára utalhat?

2014. júl. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlerőltetett sport, elsősorban hivatásos sportolóknál okozhat cikluszavart. Heti 2-3 edzés normális keretek között nem.
2014. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Már gondolkoztam dokin, mert az évek során általában minden rendben volt(igaz szerintem egyre kevesebb a mennyiség évről-évre, de az időpontokban és a "fájdalomban" nem igazán vettem észre eltérést mostanáig.)

2014. júl. 5. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Megzavarhatja, igen.
2014. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!