Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruáció alatt lehet sportol...

Mestruáció alatt lehet sportolni/fogyni?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy ma volt tesi és megvan reggel jött meg futottunk tesin és ugy megfájudult a torkom,hasam(nagyon) és a lábaim és holnaptol akartam kezdeni a fogyást nonstop sport és egéséges életmod ez alatt lehet mert mindt mondtam aport közben fájt még kicsit alul is :(

2014. máj. 20. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet sportolni, de van akinek nem esik jól. Azért sétálni kiválóan fogsz tudni menstruáció mellett is, és egy óra séta bőven elég mozgás, ha eddig semmit nem csináltál.
2014. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogyás = egészséges táplálkozás (célszerűen), ezt nyilván mindig lehet sőt kellene.


Sport - mint írták ha nem esik jól, akkor lehet könnyíteni rajta. Egyrészt nem ezen múlik a fogyás, ezeken a napokon csinálhatsz nyújtásokat, qigongot, gyógytornát.


Elvégre ha komolyan gondolod az egészséges életmódot akkor erősítesz is, tehát nem is árt átmozgatni alacsony terheléssel a testedet, ízületeidet, nyújtást végezni.

2014. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

sportolni nyugodtan tudsz hisz én tornász vagyok és táncolok es sokszor akkor van meg mikor gontos verseby van es nem hagyhatom ki

ha faj a hasad a mozgastól jobb lesz:)

2014. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában nem ajánlott menszi alatt megerőltetni a szervezetett,de ez inkább a hasra vonatkozik, de könnyebb kardióedzéseket(futás, biciklizés, séta stb.)nyugodtan mehet.Sőt szerintem erősíteni is lehet,csak a hasizmost hagyd ki, viszont a jóga, pilates stb.nagyon jó hatással van a menstruációs fájdalmakra is
2014. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!