Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé aggódom amiatt amit...

Eléggé aggódom amiatt amit nemrég fedeztem fel a szeméremtestemen, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

1-2 hete észrevettem, hogy a csiklóm felett ilyen kis redők találhatók. Nem tudom mi lehet ez, vagy hogy hogyan írjam körül, de ilyen pikkelyszerű kis pöttyök vannak rajta. Nem piros, hanem rendes bőrszínű, mintha a bőröm alól türemkednének ki ezek a valamik..ha nem érintettem volna meg a múltkor, még most se tudnék erről, hogy ott van. Nem fáj, nem viszket, semmi nem utal arra hogy valami betegség vagy fertőzés lenne, de elégé aggasztó számomra mert nem tudom mi ez. És hülyén hangzik, de fogalmam nincs hogy ez ott volt e nekem előtte is, vagy csak most alakult ki. Kérdezem én, lányok/nők, nektek a csiklótoknál teljesen sima a bőr, vagy van valami hasonló mint nekem?

15/L


2014. júl. 6. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:

mondjatok valami megnyugtatót kérlek.. :)


Amúgy ezek alig látszanak a bőrömön, ha tudnám hogy ártalmatlan vagy normális, megnyugodnék mert amúgy nem zavar semmiben..

2014. júl. 6. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordyce foltok, mindenkinek vannak.
2014. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem, az egyik képen találtam az enyémhez nagyon hasonlót. Köszönöm!
2014. júl. 6. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megnyugodnod. :)
2014. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is :) de azt még megkérdezném, hogy ezek a foltok lehetnek kicsit sűrűbben is? mármint nem csak ilyen elszórtan?
2014. júl. 6. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is elég sűrűn vannak, ne aggódj. :)
2014. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Tényleg köszi, én meg már valami nagy bajra gondoltam..
2014. júl. 6. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!