Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a mozgasok lehetnek pici...

Ezek a mozgasok lehetnek pici legbuborekok?

Figyelt kérdés

Erzem, es latom, hogy neha-neha mozog az alhasam, de fogalmam sincsen, hogy ez mi lehet. Terhes nem lehetek, mivel ovszerrel vedekezunk, sosem szakadt ki, spermicides es a baratom nem a gumiba elvez el, mellesleg a kisbaba mozgasat 15-20 hetesen lehet erezni, mindig idore megjon.

Normalis valaszokat szeretnek kerni, nem olyat, hogy holnap megszulom az antikrisztust. Koszonom.


2014. júl. 6. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozognak a beleid.
2014. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem en, de az nem jelent semmit, hogy egeszen lent? :)
2014. júl. 7. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, tényleg bélmozgások. A vastagbél húzódik ott egészen lent.
2014. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg kíváncsi vagyok, hogyha a barátod nem a gumiba élvez el, akkor hova...? A gumiba elélvezni ugyanis biztonságos lenne...
2014. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a valaszokat. :)

Kedves utolso! nem azert nem gumiba elvez el, merthogy mi ugy veljuk nem biztonsagos, de, tudjuk, hogy az. A baratom azt mondja, hogy neki kenyelmetlen gumiba, ezert bar nem publikus, de mivel rakerdeztel, a szamba szokott. :) Egyebkent szerintem sem lehet gumiba valami tul jo erzes, raadasul en vagyok az a baratnoje, aki eloszor ra tudta venni az ovszer hasznalatara, a tobbivel nem vedekeztek csak "kihuzom elobb azt jovanazugy", csakhogy en ezt nem hagytam, nekem vele volt az elso, es o is azota sokkal felelossegteljesebb :)

2014. júl. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!