Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mozgások érzékelése! Terhesség...

Mozgások érzékelése! Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1hónapja a köldököm mellett jobb oldalt elkezdtem érezni mozgást.Mindig ugyan abba a pontban,ritkán feljebb vagy bal oldalt. Nem is tudom milyen érzésnek mondnám.Mint,amikor egy ér begörcsöl és 2másodperc alatt végig fut egy pontban.

Lehet terhesség vagy bélmozgás vagy egyéb???

Szedek fogamzásgátlót rendszeresen percről pontosan,de utána olvastam,hogy akkor is előfordulhat.



2014. ápr. 28. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?
2014. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mikor menstruáltál utoljára?
2014. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én terhes lettem tabi mellett. Ha gondolod írj.
2014. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

ha terhes is vagy ennyi idősen nem érezheted a mozgást.

csinálj tesztet a biztonság kedvéért!

2014. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a köldököd mellett már egy majd' 6 hós babát tudnál érezni (addigra nő fel odáig a méh). De ha bármiben bizonytalan vagy, csinálj egy tesztet és kiderül.
2014. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézz utána mielőtt butaságot kérdezel.. általában leghamarabb 16 hetes terhesen érezheted a magzat mozgását, de még ez is ritka, inkább a 18. héttől általános... előtte egy pár mm-es vagy cm-es embriót hogy éreznéd?
2014. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!