Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, nagyon viszket?

Mit tegyek, nagyon viszket?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket a nemi szervem. Annyira megvakarom hogy picit van hogy vérzik. Orvoshoz félek, vagy szégyellek elmenni. Nem voltam fiuval. Segitsetek, el fog mulni?
2010. jan. 6. 20:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
de csak a baloldalt. a jobb oldalon nem viszket, és nem is dagadt be. a folyásom ma már csökkent. jóval kevesebb van.
2010. jan. 6. 20:52
 12/24 anonim ***** válasza:
Akkor ez úgy tűnik gombás fertőzés lesz. A sárgás folyás arra utal. Tudod szakorvos, ne halogasd légyszives.Addig is kammilateás mosogatás, de langyos kammillateával.
2010. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ha péntek reggel megyek, az még nem késő ugye. mert holnap nem tudok menni. :( és a doki megnézi, vagy csak irat fel valamit ?
2010. jan. 6. 21:08
 14/24 anonim ***** válasza:
a sárga folyás az nem mensi után tisztulás. az vmi fertőzés. és igen, a doki meg is fogja nézni. de hidd el nem most fog először ilyet látni, és punciból is kismilliót látott már
2010. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy gombás fertőzésed van, és mivel vakarod, bevihettél egy kis bacit is. A kamilla jó, ez mellet kend be néha Betadinnal, és használj aloe vera gélt, amit a Dm-ben lehet kapni. A Betadin is és az aloe vera is vírus baktérium és gombaölő egyben, és mind a kettő fertőtlenít is. A Flucinar szteroid, így tuti nem lehet vény nélkül kapni, és még véletlen se használd orvos tudta nélkül! Az aloe vera és a Betadin garantáltan rendbe rak!
2010. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A betadin meg sebfertőtlenítő mégis mire lenne jó??? Amíg nem jutsz el orvoshoz, addig használd a kamilla teát, vagy a canestent!

ÉS igen, abban igazad volt, a flucinar tényleg csak vényre kapható, de nem szteroid, ezt nem tudom honnan veszed!?

2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
van itthon gomba elleni krém, (kék) külsőleg, ha azzal be kenem jó lesz ?
2010. jan. 7. 21:02
 18/24 A kérdező kommentje:
canesten és a külseje kék, és piros.
2010. jan. 7. 21:02
 19/24 A kérdező kommentje:

Canesten plusz. Ez a neve. De találtam Betadint is. Canestennel már bekentem ott ahol viszket, a csiklómnál oldalt. a hüvelyemnél nem mertem mert külsőleg irja csak. De jobban fent viszket. És a folyásom még mindig van és furi a szaga is :( Ha kenem akkor elmúlik, vagy nem tudom sehogy se el kerüln9 az orvost? Olyan kinosnak/cikinek érzem magam ilyennel el menni. Voltam már vizsgálaton, nem arról van szó (tudom mit hogy vizsgálnak) csak még nem volt ilyen jellegű panaszom.

Egy 17 éves lány.

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat és segitséget.

2010. jan. 7. 21:45
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó! Ha vennél egy kis fáradtságot és utánanéznél pl. itt a neten, te is megbizonyosodhatnál róla, hogy a Flucinar igen is szteroidos kenőcs! A Betadin pedig nem csak fertőtlenítő, hanem mint írtam vírus, gomba és baktériumölő! Én ápolónő vagyok, engedtessék már meg hogy ezeket én jobban tudjam! Én csak akkor adok itt tanácsot, ha biztosan tudom hogy segíthetek ezzel! Nekem egyszer volt egy hüvelyi gyulladásom, és a nőgyógyász betadin hüvelykúpot írt fel, és rendbejöttem, csak attól! Szóval ha tanácsot osztogatsz, először győződj meg róla, hogy az hasznos legyen! Csak ennyit akartam!
2010. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!