Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, nagyon viszket?

Mit tegyek, nagyon viszket?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket a nemi szervem. Annyira megvakarom hogy picit van hogy vérzik. Orvoshoz félek, vagy szégyellek elmenni. Nem voltam fiuval. Segitsetek, el fog mulni?
2010. jan. 6. 20:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

canesten plusszal ne kend be, az nemoda való. a sima canestennel kenjed, a fehér-pirossal. de kenheted betadinnal is, az tényleg gombaölő. ha nemakarsz nőgyógyászhoz menni, akkor vegyél canesten combit a patikában. vény nélküli. viszont ha attólsem múlik el, akkor muszájlesz orvoshoz menned.

de kipróbékgatod a betadine hüvelykúpot is, amit az előttem szóló írt, csak az nagyon erős, az mindent kipusztít és hosszabb ideig is kell alkalmazni. utána ajánlott venni vmilyen tejsavas készítményt h visszatelepítsd a hüvelyi jó bacikat.

2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem voltál orvosnál, de viszont már elmúlt, és minden rendben van. Köszönöm a segitségeteket :) Puszi nektek.
2010. jan. 12. 09:14
 23/24 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi az ami neked segített?? Én is ebben szenvedek most... Biztos, hogy nem a páromtól kaptam el, mert egy ideje már nem voltunk úgy együtt és ez a napokban jött ki. Mennék én orvoshoz, de amire bejutnék, belehalnék annyira viszket ott lent és fáj. :( Gondoltam veszek ilyen aloe vera gélt amit írtak, de azért kikérném a véleményed, hogy neked mi segített :) köszi előre is a választ. 17/L
2018. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok... Ami tuti, hogy nekem azért jött ki, mert nagyon legyengült azt immunrendszerem, mert egy hete már nagyon beteg vagyok. Pedig rendesen ápolom, még intimmosakodót is használok fürdéskor ott tusfürdő helyett, mert ennek biztos, hogy jó a ph tartalma. Szóval tanácstalan vagyok teljesen.. tudnál segíteni, hogy neked mi hatott, esetleg mások valami tipp, sajnos az orvosomnál tényleg sokára kapnék időpontot, már azon is gondolkoztam, hogy váltok, pont emiatt :/ 17/L aki az előbb is
2018. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!