Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a peetzsák üresnek látszik,...

Sofi2 kérdése:

Ha a peetzsák üresnek látszik, szúrkáló érzést tapaszatlok a petefészekben, egy pici barnázást észlelek, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 08:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A kérdésemet költőinek szántam, hiszen keresztülmentem a megoldáson és ezt szeretném Veletek megosztani.Azért írom le a történetemet, mert nekem rengeteget segítettek az itt megadott válaszok abban, hogy megnyugodjak és szeretnék másoknak segíteni, akik hasonló helyzetben pánikolnak!

Szóval egy évvel azután, hogy elhatároztuk szeretnénk babát a férjemmel, egyszer csak a mindig pontos menzeszem kimaradt. Egy hétre rá csináltam tesztet és pozitív lett!NAgy volt az öröm, mert bevallom már kedtem aggódni.....

Csináltam plusz egy hétre rá egy terhesség idejét meghatározó tesztet is és 3+ mutatott. Én is így számoltam.A 3-4 hét táján múlt pénteken pisilés után észrevettem , hogy a wcpapír kétszeri törlésre is barna színű , kb egy fél tenyérnyi területen. Nagyon megijedtem, hívtam a barátnőmet, többszörös anyukákat mi a teendő.Mivel kezdettől fogva éreztem szurkálást a petefészekben(mint ovulációkor)és egy mosolyvonalban a köldökömet beleszámítva néha fájdogált a hasam , ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, a legtöbb barátnőm, gyerekes ismerősöm beszámolt hasonló fájdalmakról.De ez a kétszeres barna folt, megrémített. Vidéken lakunk, a férjem üzleti úton külföldön, most mit tegyek?Felhívtam a mentőszolgálatot, azt mondták menjek be a legközelebbi kórházba a nőgyógyászati sürgősségire a biztonság kedvéért.

Bementem.....

Elmondam a fejleményeket és a doki hüvelyi utrahangon megvizsgált.Naptár szerint ekkor 5+ 4-es voltam.Én tudtam, hogy ez valójaában 3+4es körül van. Nem talált a petezsákban semmit....Megmutatta nekem is, kb a vizsgálat 5 percig tartott és csak egy fekete petezsákot mutatott a monitor..

Két variáció van, vagy nem látszik , vagy nincs...Kérdeztem melyik a valószínűbb és határozottan kijelentette hogy nincs..Nagyon-nagyon elkeseredtem!Felöltöztem és a vizsgálóban csak arról beszélt, hogy még biztosan lesz gyerekem, ez még nem jelent semmit próbálkozzunk 3 hónap múlva .Valamint vizsgálatokra lesz szükség, miért vetéltem el.Genetikai és hormonális vizsgálatokra.VAlószínű pár napon belülmegjön a menzeszem, ha nem szerdenjek vissza és valszeg küretre lesz szükség.Illetve, hogy három hónap múlva próbálkozzunk, mert nagyon sürget az iső(34 éves vagyok....)


Kérdeztem kell e feküdni, pihenni, valamilyen gyógyszert szedni, azt mondta semmi értelme!


Senkinek nem kívánom az a péntek éjjeltől hétfő reggelig tartó idegeskedést , bánatot, elkeseredést, amit mi a péntek éjjel hazaérkező férjemmel végigéltünk.A barátnőm bíztatott, nyugi, lehet még ebből karika!Én feküdtem két napig eléggé erős addig nem tapasztalt szinte mensi görcsökkel és eldöntöttem hétfőn másik orvost keresek!

A vérzés nem tért vissza, dea fájdalamak erősödtek, még egy 1cm-es sötétes szövetcsomónak látszó valamit is felfedeztem a wcpapíron....

Hétfőn reggel be azonnal egy magánrendelőbe...

És már szívhangunk is volt!!!!!!!!!!!!!!

6+0!!

18mm petezsák , szikhólyag és 3, 7 mm ülőmagasság!

Ott van a mi picikénk!

Nyugi lányok, próbáljatok a végletekig bízni és megnyugodni, pihenni, ha így jártok!

Nagyon--nagyon nehéz volt nekem is és nem mindig sikerült, h ne pánikoljak!Mindenkinek boldog babavárást!

2014. júl. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!