Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Anyám és a pasija,...

Mit tegyek? Anyám és a pasija, amikor menstruálok.

Figyelt kérdés

Amikor menstruálok, anyám megjegyzéseket tesz, pl. : "Hajtsd szét a lepedődet, mert ha átázol, az ágyat nem tudom kimosni. " "Tegyél magad alá éjszakait". És amikor itt van anyám pasija (akit nagyon utálok és nem az apám), akkor is ugyanezt csinálja.

Direkt ne takarítsak el magam után (véres betét, tampon) és űzzem ki a házból? De akkor attól félek, hogy elmondja a haverjainak...

Jobb ötletem nincs, vki segítsen. 13/L



2014. júl. 8. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kérd meg szépen anyukádat, hogy ne mások előtt csinálja ezt veled.
2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én mindig törülközőn alszok mert mostam én is a hofehér matracot!

mondd neki hogy sokadszorra nem kell mondani, elsőre is érted, főleg ne mások előtt, ez nem olyan dolog hogy reklámizni kelljen!

2014. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Jesszus, te aztán hisztis vagy...

Azzal, hogy igénytelenül széthagynád a dolgaidat, csak azt érnéd el, hogy joggal emlékeztetnének ilyesmire úton-útfélen.

Abban meg igaza van anyukádnak, hogy egy ágyat nem könnyű kimosni. Tedd meg magadtól a szükséges óvintézkedéseket és akkor nem lesz miért szólnia.

Esetleg szép nyugiban, nem ovis üvöltözéssel kérd meg anyukádat, hogy legyen szíves az ilyen megjegyzéseket diszkréten, csak neked intézni, mert zavarba hoz a dologgal.

Amúgy azt ne hidd, hogy egy felnőtt férfit zavar a dolog, vagy erről témázik a haverokkal. Tisztában van vele, hogy menstruálsz, mint minden nő. Legalábbis nem hiszem, hogy korodbeli kisfiúval lógna anyukád, aki még röhög és gúnyolódik az ilyesmin. :D Egy felnőttnek nem olyan nagy ügy a menstruáció, pár év múlva te is rájössz, csak most még a minden ciki időszakot éled.

2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat like-oltam!
2014. júl. 8. 21:41
 5/5 anonim válasza:
100%
Takarítsd el magad után a betétet és a tampont is. Vagy tegyél a wc-re egy kis kukát és naponta ürítsed vagy pedig ha a rendes szemetesbe dobod, akkor tedd a legaljára vagy nyomkod bele egy pl. üres tejesdobozba. Az hogy anyád meg ezen gúnyolódik, az már neki ciki. Rajtam sose gúnyolódott, megtanította hogyan kell diszkréten kezelni a dolgot, már a 3. hónap körül meg is jegyezte, hogy nem látszik rajtam, amikor megvan, csak akkor vette észre, amikor a betétet becsomagolva véletleünül otthagytam a fürdőbe a földön. De éjszakára tényleg inkább betétet használj, pl. always-éjszakai, nem mozdul el, elég nagy, hogy még véletlenül se follyon mellé a lé... Minden kezdet nehéz:)
2014. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!