Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám meghozni a...

Mivel tudnám meghozni a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Holnap kéne, hogy megjöjjön de sokszor szokott késni meg van amikor hamarabb jön meg. Ez nagyon FONTOS mert 14.-én mennénk nyaralni a Balatonra (megjegyzem elég messze lakom a Balcsitól ) és ott nem szeretnék a parton ülni végig. Gyógyszer nélkül. 15/l Előre is köszi
2014. júl. 8. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
75%

Ugyanez van velem 20.áig vizes programom van és 19.én kéne jönnie!

Használj tampont(csak fürdéshez), de vigyázz hogy 3-5 óránál ne legyen tovább bent

2014. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó. De nekem ìgy nem jó mert még nem használtam tampont és még nem is szeretnék...
2014. júl. 8. 23:40
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sajnálom, de nincs rá mód.

Vagy a tampon, vagy semmi.

2014. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ajj már de én így nemakarok menni nyaralni. :'''((
2014. júl. 8. 23:49
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Ne hisztizz már, bzdmeg!


Vagy tampon, vagy nyaralás kilőve, ennyi.

2014. júl. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Sose értettem ezt a picsogást, megjön akkor megjön. Még a klimaxig párszor meg fog jönni, ha nem akarsz tampont használni, akkor mondj le a fürdésről, ennyi...
2014. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Neked kell alkalmazkodni a havidhoz, nem az fog hozzád, ezt el kell fogadni. Nagyon sokszor fogsz még akkor menstruálni, amikor pont nyaralsz/strandolsz/bulizol/barátokkal vagy stb...
2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Raolvasassal! :D


Komolyra foridtva a szot: 1. paradicsom (nagy mennyisegü es gyakori) fogyasztasa közelebb hozza, citrom es citrusfeleke kitolja a Menses idöpontjat, nepi megfigyelesek szerint, 2. agykontrollal probalkozhatsz, ha eleg erös a hited es eleg erösen akarod, sikerül!

(Azert a raolvasas sem utolso: hivj fel egy ezzel foglalkozo jost, aki lehetöleg garanciat is vallal. :D)

Majd ird meg, sikerült-e es hogyan!

2014. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ja es nyugi, ha holnap jön meg, es pont jol jön ki! Ha jol gondolom, meg szüles elött vagy, tehat nem annyira erös a mensesed, raadasul 4 nap mulva ez csak alig-alig par csepp, az meg ahogy irtak, tamponnal megoldhato, hiszen meg gyerekek utan sem kell futkozni, nyugi, tenyleg lesz idöd es lehetöseged!


Most mit szoljon az, aki nagyon-nagyon ritkan megy vizközelbe, es evtizedeken at mindig a menses elsö napjara esik a nyaralas elsö napja, fizetett utat emiatt lemondani (+szabadsag is, +ferjnek is, +gyerekekkel is megertetni, akik vegre egeszsegesek is a nyaralaskor), es kisgyerekekkel nem tud csak ugy vecere futkozni amikor csak szeretne? Nehari, ez igy olyan megmosolyogtato, de azert együtterzek Veled es drukkolok Neked, h jol alakuljon ez a Menses dolog!


elözö

2014. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Annyi az okos. Balatonba tamponnal SE.
2014. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!