Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? A menstruációm...

Mitől lehet ez? A menstruációm lassan már két hete késik. Terhességi tesztet csináltam, negatív lett. A fehérfolyásom viszont rengeteg.

Figyelt kérdés
A menszeszemnek meg kellett volna jönnie már két hete.Terhességre is gyanakodtam,de csináltam egy tesztet ami negatív lett, szóval nem ez lehet az ok.Sokan mondták hogy a stressz(rengeteget aggódtam hogy nem-e teherbe estem),vagy esetleg a frontok(?),gyógyszerszedés stb.Szerintetek mi lehet a legvalószínűbb ok?

2014. júl. 9. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A menstruáció késése mögött több ok is állhat. Pl ciszta, hormonzavar stb. Ha nem jön meg 1 hét múlva sem, én felkeresnék egy nőgyógyászt.


1 terhességi tesztet csináltál? Mert ha igen, akkor tévedhetett is a teszt és lehet, hogy mégis terhes vagy. Én egyszer azt hallottam, hogy ha késik a menzesz és a teszt negatív érdemes 3-4 naponta új tesztet csinálni. Mert a tesztek a vizeletben kimutatható anyag szintjéből állapítja meg a terhességet. Ha ez a szint még nem érte el a teszt érzékenységét, negatívat mutathat, annak ellenére, hogy már termelődik.

2014. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rengeteg fehérfolyás valami fertőzésre utalhat, főleg, ha előtte nem volt. Mindenképpen menj el orvoshoz.


A mensi késésének 1001 oka lehet a terhességen kívül is.

2014. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. júl. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!