Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 negatív teszt,1 hét késés,...

2 negatív teszt,1 hét késés, fájó duzzadt mellek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a párommal, így nem igazán örülnénk egy babynek most. Utoljára május. 30-án jött meg, kb mindig késik a mensim , de mivel mindössze megszakítással védekeztünk így aggódom. Csináltam egy tesztet 1 nappal a várt után illetve a 4. napon, mindkettő egyértelműen negatív lett. A mellemet hetek óta duzzadtnak érzem, és a bal mellbimbóm néha érzékeny is. Hétfőre van időpontom dokihoz. De addig is tudtok valami tanácsot adni hogy mi lehet ez ?
2014. júl. 4. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö,nagyon sok minden befolyasolja a menstruaciot..... lehet akar fogyàs hizzàs stb...akkàr ha most vesziteted el a szusegedetet akkor hormon problemarol is lehet szo....(hugom volt igy )...de sajnos az sem 100/ os hogy nem vagy terhes !!!millio dolog lehet negativ teszt az sem 100 os... mert amikor en voltam babas...nekem 3 honpban birt annyi hcg hormont termelni a gyerek hohy teszten is kimutathato legyen.....
2014. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! (:


Hétfőn úgyis kiderül, azért remélem hogy csak a szokásos késés, és nem gyerek vagy valami komolyabb van a dologban. Csak ez a bizonytalanság kikészít, aludni se tudok az idegességtől.

2014. júl. 4. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat csak remelni tudjuk hogy nincs komolyabb problema... tudom konnyu mondani de probalj nem ra stresselni,mert ha tul stresseled sem fog megjonni !
2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!