Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm mi lehet...

Késik a menstruációm mi lehet a baj? 15/L

Figyelt kérdés

Késik már kb. 7 napja, terhesség kizárva, stresszelni viszont egész sokat stresszeltem a napokban. (Ballagás, vizsgák, családi ügyek.) 3 éve menstruálok, az utóbbi 1 évben rendszeres lett. (Nem tudom mennyire számít, azt hallottam, hogy befolyásolhatja: eddig rendszeresen szedtem C-vitamint, ez alatt az idő alatt pontosan megjött, 1 hónapja nem szedem, lehet fontos információ.)


Ennyi kimaradás még normális lehet ebben a korban?

Köszönöm, hogy elolvastad! 15/L



2014. júl. 11. 12:35
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem is volt, hogy egy hétig nem jött meg, sőt olyat is hallottam, hogy egy hónap kimaradás is volt. Ez lehet attól, hogy sokat idegeskedtél. Ha majd megnyugszol, akkor meg fog jönni. Ha esetleg mégsem, akkor javaslom, hogy keress fel egy nőgyógyászt, aki majd megvizsgál és biztosat tud mondani :)
2014. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!