Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jól tudom? (rövid)

Jól tudom? (rövid)

Figyelt kérdés
Ma megmértem magam es 55kg mutatott... kb 1 hónapja 52kg voltam (13l 165cm) mondomvanyának kövér vagyok erre ő igen? Nem mondta de valahogy utalt rá hogy van rajtam felesleg. Mondon neki hol? Azt mondja a fenekednél. Nembmondtambneki de én úgy tudom amikor egy làny elkezd menstruàlni akkor idővel kicsit megnő a feneke. De persze mehet oda a felesleg is. Nem is szoktam nagyon nassolni se nem ettem nemtudom mióta chipset se. Akkor jól tudom? 13l
2014. júl. 12. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudod jól.

A csípő szélesedik valamennyit idővel, de a se.gg nem nő a nemi éréstől.

2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nagyjából jó súly mármint én fiú vagyok és látványra nekem pl 170 centinél az 52-57 kiló a jó. 165-nél mondjuk 50-55. Persze ha van izom is az súly akkor lehet több és mégis jól néz ki.
2014. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

55kg egyáltalán nem nagy súly egy 165 centis lánynál. Én is ekkora vagyok, és 55kg a totál ideál súlyom.


Persze,mivel fiatal vagy még, elképzelhető, hogy nem ideálisan rendeződik el rajtad, pl: kisebb még a melled, és cserébe a fenekeden van egy pici plusz. De nehogy radikális fogyókúrába kezdj! Az elég, ha visszafogod pl. a cukros üdítőket (kóla, gyümölcslé, szörp, ilyenek) és egy kicsit mozogsz.


A menstruációs részből annyi igaz, hogy ilyenkor a víz visszatartódik a szervezetben, de ez a menstruáció végével véget ér. Tehát azon a pár napon néhány kilóval súlyosabb is lehetsz. Maga az, hogy az első menzesz után nőne a fenék, az nem igaz.

2014. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó. De nem azt mondtam rögtön az elsőnél hanem IDŐVEL elkezd de mind1
2014. júl. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!