Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tőletek megkérdezte a nőgyógyá...

Tőletek megkérdezte a nőgyógyász, hogy van-e valami betegségetek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót írattam, de nem kérdezett semmit csak megvizsgált és felírta a gyógyszert. Itthon néztem a papírját, rá van írva, hogy akinek szívritmus zavara, szívbillentyűpanaszai és Chron-betegsége van az ne szedje. Ezek közül nekem mindegyik van, szóval most nem tudom mit csináljak. Felhívni nem tudom, mert szabadságon van 2 hétig, de nekem ma el kellene kezdnem a szedését.

2014. júl. 12. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És ezek közül van valamilyen betegséged?
2014. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy mindegyik van.
2014. júl. 12. 17:24
 3/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne szedd. Teljesen egyértelmű helyzet.

Sajnos ez van. Nem szokták végigkérdezni az összes betegséget, ami a betegtájékoztatóban szerepel, de normál esetben az első találkozáskor nagyjából be kéne számolnod a betegségeidről és a további szedett gyógyszerekről.

2014. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szedd be. Menj el egy másik dokihoz aki jól is végzi a munkáját.
2014. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a 3-ashoz még hozzáteszem, hogy természetesen ennek az ő kérésére kéne megtörténnie, szóval fura hozzáállású nőgyógyászhoz jársz - vagy csak egyszerűen SZTK-ba, ott nincs idő erre :(
2014. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát hihetetlen
2014. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak felületes orvosok. Nekem olyan volt, hogy anno bőrgyógyász írt fel az aknémra antibiotikumot. Otthon olvastam a betegtájékoztatóban, hogy a fogamzásgátló hatását jelentősen csökkenti, kell kiegészítő védekezés. Ugyan nem volt párkapcsolatom, de olyan korban voltam (huszonpár évesen), simán lehetett volna...


Szóval érdemes alaposan átböngészni a betegtájékoztatót, meg előtte az orvosnak kéretlenül mondani kell, hogy milyen egyéb bajod van... én is mondok minden szir-szart a biztonság kedvéért, aztán hátha nincs is jelentősége, de inkább mondom.

2014. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő is jól végzi amúgy a munkáját.
2014. júl. 12. 19:53
 9/18 A kérdező kommentje:
Magánorvos.
2014. júl. 12. 19:54
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg tök kedves és aranyos meg rendesen megvizsgált felül is meg alul is. Nem tudom, hogy miért nem kérdezett rá a bajaimra. :/ De nekem se jutott eszembe, hogy nem szedhető ha vannak ilyen problémáim.
2014. júl. 12. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!