Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mennyi volt a leghosszab...

Kinek mennyi volt a leghosszabb idő amíg késett a menzesze?

Figyelt kérdés
Én most tartok a 10. napnál, voltam pár napja nőgyógynál, csinált hasi uh-t nincs semmi ciszta, azt mondta vastag a méhnyálkahártya szóval hamarosan megjön ( ez volt két napja), és közölte velem,hogy ha augusztusig nem jön meg akkor menjek vissza és kapok vmi hormongyógyszert (de 22 évesen még nem szeretnék ilyeneket szedni).
2014. júl. 13. 10:41
 1/4 +bloodred+ ***** válasza:
Nekem késett 2 hetet is. De igazából az nem 2 hét késésnek számított, mert alapból átlagban hosszabbak voltak a ciklusaim (30-36 nap közöttiek).
2014. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is így kezdődött 2 éve nyáron. A 2 év alatt 5x, ha menstruáltam. Most diagnosztizálták az inzulinrezisztenciát nálam, szóval érdemes lenne egy cukorterheléses vérvizsgálatnak alávetned magad + inzulint is nézzenek!

21/L

2014. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hónap 16 évesen.
2014. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 év 14-16 éves korom között. De utána beállt.
2014. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!