Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó indulatú Fibroadenomaval...

Jó indulatú Fibroadenomaval engedet a szolizas? 15mm a daganat. Par hét mulva műtét. Mire szamitsak? Meddig kell bent maradni a korhazba?

Figyelt kérdés

Bp.en lesz.

Utana fajdalommal jar?gyógymeltartót kell majd viselni milyen az?


2014. júl. 13. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban lesz a műtét?
2014. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis volt
2014. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2014. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd a szolizást most
2014. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én biztosan nem mernék szoliba menni!!!

Mi történt a műtétkor? Hogy vagy?

2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a műtét es nagyon félek :(
2014. szept. 23. 12:35
 7/9 anonim válasza:

Engem 3 hete operáltak rosszindulatú daganattal, így csak azt tudom leírni, nálam mi volt.

3 napig voltam bent, 2 lett volna, de nagyon véreztem a műtét után, így nem engedtek másnap haza.

Ébredéskor be volt ragasztva a mellem és az oldalamon egy csövön keresztül távozott a vér. Nekem nem volt nagy fájdalmam, inkább csak olyan izomláz szerű. De mindenki másképp viseli. A rosszabb az volt, hogy csak háton fekhettem.

Gyógymelltartó nem kellett.

2014. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az oldaladon? Hogyan?

Es fibroadenomad volt neked is ami rossz indulatú volt?meg kerdezhetem h hany éves vagy? En 20 es tegnap lett volna a műtét es nem mertem el menni.

Azt olvastam a neten h amig nem okoz gondot,nem faj addig nen szükséges ki vetetni.mit tutsz erről,igaz lehet? Jah es a heg az nagyon látszik? Bocsi,h ennyit kerdek de félek

2014. szept. 25. 16:54
 9/9 anonim válasza:

A Tiéd az jóindulatú!

Miért nem mentél el a műtétre? Nem szabad, hogy ennyire félj! Nem szabad elhanyagolni, mert később baj lehet!

Azért írtam le, hogy nálam mi volt, mert ez egy útmutató lehet, de lehet, hogy Nálad semmi ilyen nem lesz.

A hegem nagyon szép, már majdnem meggyógyult.

2014. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!