Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak ha megjön? Mit...

Mire számítsak ha megjön? Mit csináljak akkor ha nem lesz betétem? Már nagyon közel van, mert minden előtünet megvan. Mit csináljak akkor? Ja meg akkor ha éjszaka jön meg

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megjön, megjön...

Ha nem lesz betéted--> de legyen mindig nálad.

Ha éjszaka jön meg, általában felébred rá az ember, ha nem, akkor van mosógép.

2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem lenne ciki ha a barátnőmnél vagy idegen helyen alszom és összevérzem az ágyat? :/
2014. júl. 14. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez bene van a női létben, de általában felébred rá az ember.
2014. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgyis fájni fog a hasad, így a bugyidat, hálóruhádat, max. pár cseppel a lepedőt/takarót vérzed össze nem az egész ágyat.
2014. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: nem biztos, én keltem már úgy fel, hogy a bugyi, pizsoma véres volt. Pedig hasfájós vagyok. Igaz ilyen csak egyszer volt.
2014. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem pár cseppel :D
2014. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében csak egy kis barnás pecsételéssel fog az első megjönni. Ha görcsölsz előtte, akkor számíthatsz nagyobb vérmennyiségre, viszont ha pl ezt este érzed, akkor annyi a dolgod, hogy bugyiban és betéttel alszol, így nem lesz baleset. Betét pedig mindig legyen nálad. Nálam a mai napig mindig van, pedig a fogamzásgátló miatt halál pontosan jön meg, de sose lehet tudni. Rakj a táskádba egy kisebb neszesszert és abban tárold. Nekem ebben van ugyebár a betétek, ragtapasz, kistükör fésűvel, szemöldökcsipesz, mini varrókészlet, szóval az alapvető túlélő készlet.
2014. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!