Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális jelenség ez 5 hetes...

Normális jelenség ez 5 hetes és 5 napos terhességnél?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 5 hetes és 5 napos várandós. Nagyon enyhe alhasi fájdalmaim vannak, néha mintha picikét görcsölne is nagyon enyhén, mindkét lábam is fáj, kicsit olyan érzés, mintha izomláz lenne az alhasamban és a lábaimban.

Normális lehet ez ilyen idős terhességnél? Ha valaki tud segíteni, esetleg van saját tapasztalata és megosztaná velem, megköszönném!


2010. jan. 8. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, sajnos, lehet, hogy el megy a baba. Azért nincs semmi veszve, csak azért mondom, hogy ved ezt számításba. Semmi képpen ne igyál forró, meleg folyadékot, ne feküdj bele meleg vízbe, ne igyál kávét és ne szeretkezz- mert ez mind alhasi vérbőséget okoz és vetéléshez vezethet. Nem kell orvoshoz sem rohanni, mert ha most megvizsgálna lehet, hogy nagyobb baj történne. Pihenjél!!!! Aztán ha pár nap múlva már jobban érzed magad, akkor keress fel egy orvost, hogy biztos legyél, hogy meg van a babád. Szorítok!!!Sajnos van saját tapasztalatom is. De van egy kislányom is!!!!
2010. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ágynyugalom, ha nem múlik el ambulancia!

én is tapasztalatból

2010. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Csak azért sem lesz semmi baj sem!!!!!Elegem van már abból, hogy mindenkit mindenféle baj ér.Most nem lesz!!!
2010. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt! Igen, és is szeretném hinni, hogy semmi baj nem lesz. Megpróbálok nem aggódni, és kevesebb butaságot összeolvasni. Mivel első terhesség, így nagyon tapasztalatlan vagyok még sajnos :(

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 8. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám az orvost tanácsért, hogy mondja meg, ez mit jelent. Egy ilyen fontos kérdésben ne itt kérj segítséget, mert itt nem tudnak biztosat mondani. Nekem nem volt ilyen a terhességem folyamán, de minden egyes terhesség más. Lehet, hogy normális nálad, lehet, hogy nem. Az orvos tudja ezt csak, ha látja, hogy mi a helyzet.
2010. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!