Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, felfázás?

Mi lehet ez, felfázás?

Figyelt kérdés
Pár napja folyamatosan pisilnem kell és egyszerűen egy kínszenvedés annyira fáj, éget, szúr, ráadásul mikor végzek annyira belenyilall a hasamba a fájdalom hogy majd' sírva fakadok. És pluszban még utána is fáj ott a hüvelyem környékén, szinte egész nap éget (mivel ugye folyton pisilek és olyankor felerősödik). Nemrég kezdtem fogamzásgátlót szedni (Mistral), és a mellékhatásai között húgyúti fertőzések is szerepelnek, de hüvelyfertőzések is. A folyásom olyan mint régen, viszketés csak közvetlen törléskor jelentkezik, meg néha egy kicsit, szóval az nem állandó mint az égő fájdalom. De igazából nem is tudom hogy a húgycsőnél éget vagy a hüvelyemnél.. Mi lehet ez? :/

2014. júl. 16. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Orvost ne mondjátok, tudom hogy kéne mennem, holnap valószínűleg megyek is mert már nem bírom és félek. De milyen orvos, házi vagy nőgyógyász??
2014. júl. 16. 16:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Felfázásként csak a köznyelv emlegeti, valójában baktériumfertőzés. Mihamarabb orvoshoz fordulni, jó lenne, ha vizeletmintát is tudnál vinni, hogy megnézzék van-e genny benne. Antibiotikumot szoktak rá írni.
2014. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos.

Ezermillió oka lehet a kialakulásának,hogy egyet említsek nekem az orvos többek között a tanga viselését is emlegette, könnyebben jutnak át a bacik a végbél tájról a húgycsőhöz.........meg strand, elégtelen higiénia, túlzott higiénia, hajlam, miegymás......

2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem felfázásból következő véres hólyaghurut gyulladás okozta ugyanezen panaszokat. Sumetrolim gyógyszert írtak fel, és már az első tabletta enyhítette a panaszokat.2-3 nap alatt pedig teljesen el is múlt. Amíg nem jutsz el orvoshoz, egyél áfonyát bármilyen formában illetve a sok folyadékfogyasztás is fontos, hogy a veséid rendesen működjenek a felfázás után!
2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, supraxot írt fel és már valamivel jobban is vagyok, köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!