Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítség! Felfázás...

Valaki segítség! Felfázás vagy nagyobb baj?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta kínjaim vannak. Kezdődött azzal, hogy hirtelen jött rám a pisilhetnék (1 másodperc alatt!!) és szinte alig bírtam visszatartani, pont addig amíg kiértem a wc-re. Kicsit véresnek tűnt nekem maga a vizelet. Amikor pisilek szörnyű. Alig folyik és hirtelen abbamarad, pedig még mindig kell pisilnem és hirtelen fájásom van


(Tudjátok, amikor elmentek és "ah végre" érzésed van, nekem sokkal erősebb és hirtelen fájdalomba megy át).


Hiába próbáltam nyomkodni azt az alhasi részt, érzem, hogy pisilnem kell, de nem megy. Valaki segítség 18/L



2014. júl. 11. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vszeg felfázás, még gyorsan el tudsz menni házidokihoz, aki beutal laborba.
2014. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy kövér húgyhólyag- vagy húgyvezeték-gyulladás. Azaz polgári nevén "felfázás". Orvosi kezelést igényel mindenféleképpen, menj el még most! Antibiotikumot fogsz kapni rá és akár 1-3 nap alatt gyógyul, viszont magától nem gyógyul meg, kínokat okoz és a vesédre is rámehet.
2014. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amig orvos nem lát, igyál nagyon sokat, a vörösáfonya a legjobb..
2014. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Most tartok a 3-ik bögre zöld teámnál, úgy fest beválik, rendesen kipucol. 5 percenként járok tőle a mosdóba, de már sokkal jobb a helyzet :)
2014. júl. 11. 17:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, a sok víz/tea ivása nagyon jó, de nem fogja meggyógyítani a betegségedet. Ahhoz antibiotikum kell. Légy szíves ne hanyagold el a dolgot.
2014. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál?
2014. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én egy hétvége alatt kikúráltam magamat, úgy, hogy csak zöld teát ittam, de azt irdatlan mennyiségben. Ma már semmi gondom nem volt a folyóügyeimmel. Lehet azért sikerült antibiotikum nélkül, mert a legelejétől csináltam és nem halogattam, nem tudom, de sikerült.
2014. júl. 14. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
99%, hogy vissza fog jönni.
2014. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Osztom a 8. válaszát, sok ivással csak elfeledtetni lehet a tüneteket, de a betegség vissza fog jönni.
2014. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd kiderül, amíg lehet nem szedek antibiotikumot, mert kiüti a másik gyógyszeremet. Ennyi. Annak kevésbé örülnék.
2014. júl. 14. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!