Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan aki Diane 35-öt...

Van olyan aki Diane 35-öt szedett hajhullásra és hajdúsításra?

Figyelt kérdés
A háziorvoosm mondta, hogy kérdezzem meg erről a nőgyógyászt, mert egy ismerősének nagyon ritka volt a haja és a Diane 35-től újra dús lett. Azt mondta, hogy hormonkezelés ez vagy mi.
2010. jan. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy lórúgáserejű hormongyógyszert csak azért hogy szebb legyen a hajad? Hát, nem tudom, hogy az egészséged fontosabb vagy a hajad, attól függ...

Egyik barátnőm alapvetően fogamzásgátlóként szedte, de mondta neki a doki, hogy ahaja és a bőre is szebb lesz tőle. Se az nem lett szebb, de a mellékhatásai miatt abba is kellett hagynia, állandóan fájt a feje, a melle és hányingere volt.

2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira ritka a hajam, hogy már szinte kopasz. Sapka nélkül már nem is megyek utcára... Elég sokat megérne ha legalább egy kicsit több lenne....
2010. jan. 8. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább bőrgyógyászhoz menj el, egy ilyen gyógyszerrel akár tönkre is teheted magad és mégsem biztos hogy használ. De ha neked fontosabb a hajad, minthogy lehet-e majd gyereked vagy egy életre szóló nőgyógyászati bajokat gyűjtesz be, akkor válaszd a hajad, az egészséged rovására.
2010. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrömre írták fel (pattanásos volt a homlokom).

A homlokom nem lett szebb,viszont a hajam hullani kezdett tőle és összekuszálta a hormonjaimat.

A hajdúsításra úgy hallottam hogy a Varga cseppek jók,vagy vegyél valami hajnövesztőt.

Remélem segítettem

M

2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyiféle hajnövesztőt próbáltam már... Elhiheted...

De azért köszi!

2010. jan. 10. 11:34
 6/7 anonim válasza:
A te problémádra - ha ilyen kevés hajad van - a hajbeültetés lenne a megoldás.
2010. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is tudom, de sajnos túl drága ahhoz hogy megengedhessem magamnak... Azért köszi!
2010. okt. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!