Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi jó hajhullásra? Milyen...

Mi jó hajhullásra? Milyen gyógynövények vagy samponok vagy szerek jók rá? Illetve hogyan lehet dúsitani a hajat?

Figyelt kérdés
vérképem rendben,festettem párszor meg vasaltam is,de ennyire soha nem hullott! szeretnék tippeket illetve tanácsot kérni,hátha van aki hasonló cipőben jár! 18/L
2011. okt. 29. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a szépségvitaminok nem segítettek, akkor viszont tovább kéne keresni a problémát, mert oka kell legyen. A szervezetben lévő gyulladás(fog, mandula, nőgyógyászati gondok), hormonális zavarok, anyagcserezavarok okozhatnak ilyen problémát még.

Ne hagyd annyiban, anno nekem is hullott a hajam, aztán kiderült, hogy endokrin betegségem van.

2011. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából vitamint most kezdtem el szedni,de kiváncsi lennék hajszeszekre,samponokra,amik másoknak esetleg beváltak!:) (elvileg az utobbi időben ért sok stressztől is lehet ez,ahogy hallottam)
2011. okt. 29. 21:56
 3/3 anonim válasza:

Nekem pár hónapja volt nagyon erős hajhullásom, tényleg elég ijesztő volt. Minden fésülködés és hajmosás alkalmával a kezemben maradt egy csomó haj, és már foltokban látható is volt a hiánya :S Végülis a ganoderma gyógygomba hozta helyre, meg a körmeimet is szépen megerősítette.

A hajhullásról azért tudni kell, hogy adódhat a vese elégtelen működéséből, hiszen a vese állítja elő a haj növekedéséhez szükséges hormonokat. Ez meg abból következik, hogy gond van az immunrendszereddel, szóval azt kellene első körben megerősíteni. Tulajdonképp a ganoderma is úgy hat, hogy erősen megtámogatja az immunrendszered és segíti a szervezet öngyógyító képességét.

Ha bővebb információra van szükséged, akkor ezen az oldalon tudsz tájékozódni: [link] Itt egyébként ganodermás sampont is találsz!

Vagy az email címemen: dalma.sf@gmail.com

2012. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!