Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell aggodnom? (terhesseg...

Kell aggodnom? (terhesseg gyanuja)

Figyelt kérdés
Junius elso napjaiban menstrualta, piciket gyengebb volt mint maskor, de normalis. 15.-en strandon voltam es eros folyasom volt. Valami fertozes lehetett. Juni. 16.-an korhazba kerultem, mert volt egy sulyos panik rohamom. Kaptam gyogyszereket, mint xanax es hangulatjavitok. Elegge ideges is voltam. Panik roham utan egy nappal, 17.-en megint megjott. Gyengebb volt mint alapbol, de tobb mint egy hetig tartott . Magyarul egy honapon belul ketszer megjott. Volt egy baleset 23.-an, kiszakadt az ovszer. Aznap bevettem esemeny utanit. Elleone azt hiszem a neve. A gyogyszeresz azt mondta nem lesz hatassal a nyugtatora. Juli. 15. Ejjel vereztem, tegnap arra keltem hajnalban. De ennyi volt. El is mult. Ugy fajogat a hasam mint mielott megjon es a szokasos pattanasok is kijottek az arcomon, az etvagyam is megnott. Lehet, hogy ez most csak egy kis zavar volt es megjon rendesen? Az esemenyutanitol van most ez? Aggodnom kene, hogy terhes vagyok?

2014. júl. 17. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb csinálni egy tesztet ? Egyébként ilyen előzményekkel nem csoda ,ha zavar támad a ciklusodban .
2014. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!