Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk sikerte...

3 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Nem tesztelek ovut, mert nem akarunk ennyire rástresszelni, hogy "kötelező babagyártós" szex, mert szerintem megölné a romantikát, meg mindenhol azt olvasom, hogy nem jó.

De azért 2 naponta mindig összebújunk, vagy ha éppen úgy kívánjuk meg egymást, akkor minden nap, tehát tuti biztos, hogy voltunk már együtt peteéréskor is.

Mégis mindig megjön. :(

A 2. hónapban(amikor próbálkoztunk) késett 3 napot, de a végére csak megjött.

Nektek hány hónap próbálkozás után jött össze a baba?



2014. márc. 8. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Több és után sem, annak ellenére, hogy semmi bajunk!!! Kitartást! Majd 9 hónap múlva kezdj aggódni!
2014. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jav* több èv után sem
2014. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 év után jött össze. Abszolúte nem kell még aggódnod.
2014. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
csak semmi panik,nekünk 1,5 év után sikerült,azelött voltunk orvosnál vizsgálgattak mindkettőnket .én nem streszeltem rá,mivel tudtam hogy egészségesek vagyunk.az orvos ott összevisza csoválta magát meg magyarázott,persze fele sem érdekelt,a párom miatt mentem bele az orvosi vizsgálatba. de hát ők se csodatevök,csak úgy tipelgetnek nagyrészben,szóval nagy jelentőséget nem tulajdonitok nekik.aztán edzésem miatt szedtem egy ideig egy elég erős vitamin csomagot,ezután összejött a dolog,én személyszerint a vitaminokat igencsak istenitem mostanában is ,nagyon fel tudok töltödni és a megfázásokat is érhezhetően jobban viselem és gyorsabban túl teszem magam amikor vitaminokat szedek. nézettek valami erős vitamin,ne csak c-vitamin legyen :)) ártani biztos nem fog. nekünk a doki nem sok jót josolt ez ügyben ,amikor meg ott állt a párom terhesen akkor rákérdeztem persze ,hogy akkor ez most hogy is van? :) csak makogott.azóta sem néz rám jószemel ehheheh,tehát nem megijedni és besz a r ni esetleg, ilyen kuruzsloktól!
2014. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
egészséges pároknál is csak 20 szalék az esély, ha jókor vannak együtt. szóval még ne aggódj. én a 6. hónapban veszítettem el a türelmemet, mindenféle vizsgálatot megcsináltattam jó sok pénzért magánúton, küldtem a páromat is vizsgálatokra. (államileg ugye csak egy év sikertelenség után fogalalkoznak velünk). de kiderült, hogy minden rendben, nem találtak semmit amiért ne sikerülhetne. én hőmérőztem, figyeltrem is magam, hogy pont jókor is együtt legyünk, és úgy h egészségesek vagyunk és jókor is voltunk együtt, úgy is kerek egy évbe telt mire megfogant a pici.
2014. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most két napja, a negyedik honapban teszteltem vegre pozitivat.Palastfu teat ajanlom es gyertyaallast...szerintem nekem ezek segitettek.En sem ovuteszteltem.
2014. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azért ne ijedj meg a több éves próbàlkozàsokon..csak nyugi..

Mi most próbàlunk kistesót összehozni, 3. hónapja. Nekem is csalódàs mikor megjön:(.

Szerintem az sem feltétlen jó,ha ennyit vagytok együtt( na most lehetmegköveznek). Ha tényleg ennyire szeretnél babàt minnél hamarabb,akkor igen is nèzd meg csak egy ovu naptàrat,hogy kb mikor esedékes...vagy csal figyeld magad. Tegyétek 3 napontàra a szexet..lehet,hogy intenzívebb lesz..ha vàrni kell egymàsra:)

2014. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem kell most még aggódnod. majd ha 2év múlva se sikerül akkor aggódhatsz. nekem 7évet kellett várni rá pedig én se néztem hogy mikor van ovu nem is foglalkoztam ilyenekkel.
2014. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a "nem stresszelek rá, nem figyelem az ovum, stb" hozzáállással 2 évbe tellett összehozni a kisfiunkat. Rá 3 évre, egy "kb ne szexeljünk ovukor, de nem védekezünk" hozzáállással újra terhes lettem, de sajnos méhen kívüli volt. Most belevágtunk a tesóprojekte, de már nem bízom a véletlenre, ovutesztelek. Ez lesz az első próbálkozós hónapunk.
2014. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve nem sikerül.
2014. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!