Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzságátló 4. hónapjában...

Fogamzságátló 4. hónapjában (elején) még van pecsételőm, igaz a mensim szinte 0 volt.5. hónapra ez már elmúlhat? Vagy mennyi a határ, mikor nem normális? Az agyamra megy.

Figyelt kérdés
Progeszteront is szedtem mellé, így gondolom ettől még később állhat be picit. Belezavar nyilván.
2014. júl. 17. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs menstruációd.

Megvonásos vérzésed van, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása vált ki.

Ha nem megfelelő a gyógyszer a hormontartalma miatt, vagy más hormonok befolyásolják a hatást, akkor lehet pecsételő vérzés bármikor. Csak ez nem jó. És ha neked nincs rendben a vérzésed, akkor lehet nem megfelelő a gyógyszer összetétele és másikat kéne szedned. Vagy a másik hormonadag miatt volt.

Amúgy ezt orvossal kéne megbeszélnek, ők biztos jobban értenek hozzá.

Mert egyébként ha valaki elkezd fog. gátlót szedni, akkor az első 3 hónap után már nem igazán kéne semmi extrának lennie, pecsételő vérzéseknek, hanem egy megvonásos vérzésnek kell jelentkezni és ennyi.

2014. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem vagyok hü...lye, de így rövidebb volt leírni, meg az is érti, aki ezzel nincs tisztában.

de tényleg köszi az oktatást, ez a kérdés szerves része olt. :D


3. hónap végén is szedtem mellé a progeszteront, mivel nekem hiányom van abból, így írt plusz kúrát.

Orvos telefonon nem hiszem, hogy nyilatkozna, és emlékezne rám, és most felesleges 8 ezer forintom sincs rá, ezért vártam tapasztalatot.

Bár azt gondolom, vagy szeretném, hogy a hormonkúra zavar be, meg hogy nem minden szervezet egyforma, és nincs kőbe vésve a 3 hónap.

Előtte évekig szedtem másikat, fél éves szünetem volt, a méhnyálkahártyám is vékony volt, amikor megnézte, mert MESNIM (igazi mensi) nem jött meg. Gyógyszer meg tovább vékonyítja ugyebár.

2014. júl. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!