Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez még belefér,...

Szerintetek ez még belefér, vagy keressem fel újból a pszichológusomat?

Figyelt kérdés
Kb egy éve abbahagytam az önvagdosást, pszichológus segítségével. Azóta nem csináltam. Tegnap nagyon kiborultam, és belevágtam a lábamba, hogy "SV". De nem olyan nagy, csak kicsit vérzett, de nem tulajdonítanék nagy jelentöséget. Szerintetek ez már nagyon nagy baj, menyjek vissza a pszichológushoz? Visszaestem volna a gödörbe, vagy még nem olyan vészes?

2013. júl. 18. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Most még opcionális,vegyük rövidzárlatnak. De ha még egyszer ezt csinálod, menj vissza!

Persze ha úgy érzed, hogy könnyítene, egy telefont már most megér. De ezt csak Te tudhatod.

2013. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amíg a töködet le nem vágod nem nagy baj
2013. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :) De azért kösz.
2013. júl. 18. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Juj remélem sikerül végleg kijönnöd belőle, az lenne a legjobb ha elmondanád neki és megbeszélnétek, hisz nem történhet semmi rossz. Kitartást!
2013. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!