Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Harctéren lévő katona nők...

Harctéren lévő katona nők hogy oldják meg a menstruálást? Úgy értem ott nincs idő tampont cserélgetni, nem? Folyik a bokájukig?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Ez olyan mint az újonnan mozdonyvezető nők... őszintén nem tudom :D az a 2 szakma nem nekik való..
2014. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ők olyan kiképzést kapnak hogy képesek visszatartani és parancsra később este zuhanyzásnál elintézni de ha este ki enged mindent akkor az nem szép látvány
2014. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mesterlövész is magalá vizel ha kell. Az azért elég erős motiváció, hogy lapulsz vagy szétlövik a fejed ha mocorogsz.
2014. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ők mennyire menstruálnak, de szerintem annyira, mint a sportolók - kb. sehogy.


Vannak gyógyszerek, amikkel el lehet tolni, vagy akár el is múlasztható. Az élsportolók szednek ilyet, hogy versenyen ne legyen gáz semmilyen szempontból - bár ez nem egészséges... nagyon nem. :(

2014. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2! Menstruációról beszélünk, az nem olyan, hogy visszatartod aztán fürdésnél... mintha egy nyílt sebet próbálnál meggátolni, hogy vérezzen. Fog, ugyanúgy, a fejedre is állhatsz.


A nők is véreznek, nem tudják befolyásolni sem a mennyiségét sem az erősségét (max. hormonnal).

2014. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, valahogy biztos megoldják. vagy hormonokkal lecsökkentik a mennyiségét, vagy a bokorban cserélnek tampont.XD tényleg ötletem sincs,de kíváncsi vagyok rá,hogy csinálják.
2014. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!