Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 40 éves, volt katona szeretne...

Skorpio74 kérdése:

40 éves, volt katona szeretne sportosabb kinézetet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

#B649a474
2014. jan. 26. 00:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Őszinte leszek mint mindig! Lassan 40 éves leszek. Én még voltam katona (ez nem szemrehányás azoknak a fiataloknak akiknek ez az áldás nem adatott meg). A kérdésem a következő lenne. A sereg előtt, és közben is edzettem, mármint testépítés céljából (sosem akartam túlzásba vinni, sosem szedtem semmit), csak azért, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Tanácsot kérnék, mivel nem tartozom a felső réteg csoportjába, edzőterem kizárva! Sajnos én sem fiatalodom. Pocakom lett, és a mellizmomon is van egy "kis" felesleg. Itthon egyenlőre csak egy húzódzkodó rúd van amit edzőteremből másoltam, és párban 2 x 16 Kg kézi súlyzó már kinőttem rég. Tanácsot szeretnék kérni tapasztalt "testépítőktől" vagy tőlem tapasztaltabb emberektől, akinek van tapasztalata ezen a téren. Milyen edzés tervel nézhetnék ki jobban?
2014. jan. 26. 00:31
 2/2 anonim ***** válasza:

sport kategóriában lehet jobb helyen lenne ez.

amúgy van valami fegyenc edzés, ami saját test súllyal megy.

2014. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!