Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, ha még nem állt be?

Ez normális, ha még nem állt be?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve menstruálok. Az első félévben körülbelül 25-30 naponként jött meg. Az utóbbi egy évben viszont 20-25 napos volt a ciklusom. Tavasz vége óta 17-21. napra jön meg. Általában 7 napig tart, de mostanában 10 napig is szokott...

Ez így normális?

Hozzátenném még, hogy tavasz végén 38. napra jött. Teleittam magam citromlével, ez lehet annak a hatása?

És a legfontosabb: utoljára 30-án jött meg, ha pedig a barnázást nem számítjuk, 1-jén vagy 2-án, tehát most kb. a 17. napon lehetek. (Tudok számolni, csak nem tudom, mikor kezdődött pontosan az előző) A mostani ciklusaimhoz képest meg kéne jönnie, de egyelőre semmi. Előre szeretném hozni, mert nemsokára megyek vízitáborba. Sokat olvastam erről, de azért feltenném a kérdést: a hasizomgyakorlat/Aviva torna vagy melegvizes fürdő segít? Esetleg van még valami más módszer a vörösboron kívül?

Sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikerült, de a problémám sem egyszerű.

A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2014. júl. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

És NEM lehet előrehozni, se hátra, se közbe, se keresztbe, se ráolvasással, se wodo babával, se boszorkánysággal.

2014. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors segítséget, az első mondatnak örültem, a másodikon jól szórakoztam :D

Azért várnék még válaszokat, ha nem baj.

2014. júl. 18. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha még nem állt be, de ha 10 napig is el szokott tartani, az viszont nem normális. Még annak is, akinek nem állt be, nem nagyon kéne 1 hétnél tovább tartania a vérzésének.
2014. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: nekem tinédzserként sokat volt 8-10 napig is, mégis a doki azt mondta semmi gond. Ha nem ömlik addig, hanem csak 4-5 napig véreztem normálisan, aztán a többiben meg alig véreztem.
2014. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

15 éves vagyok.

13 éves koromban jött meg,és még azóta se állt be. Az első 2 hétig tartott,és semmi gond nem volt! 2 éve nem rendszeres,és élek,virulok! :D Ne aggódj, kb 18 éves korunkra fog beállni!

2014. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,:)

11.16-os: nem, a mennyiség elviselhető, csak hosszú...

Utolsó: 18 éves korunkig? Naneeeee.... Az még jópár év szenvedést és meglepetést jelent. :D

2014. júl. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!