Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány napja, eddig nem...

Néhány napja, eddig nem tapasztalt tüneteim kezdtek jelentkezni. Hétfő este nagyon fájt a hasam lent a köldökömtől a bugyimig (tenyérnél nagyobb részen). Majd erőteljes fehérfolyásom és egy kis vér is volt. (részletesebben lent. ) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A hasfájásom hétfő estétől nagyjából kedd estig tartott(legfőképp akkor jelentkezett amikor ürítenem kellett, ürítéskor erősebb lett, majd kicsit gyengébb), ezután intenzív fehérfolyást tapasztaltam, ezzel párhuzamosan vizelést követően véres lett a wc papír (ha azelőtt székeltem is, de nem a székletem volt véres). Ezután elmentem orvoshoz, aki gyógyszert ír, és egy hét múlva visszamegyek és nagy valószínűséggel nőgyógyászhoz küldd. Jelenleg nincs has fájásom, de egy nap legalább kétszer is találok vért/véres fehérfolyást a bugyimban(enyhén barnás).Nem tudom, hogy mi ez, de nagyon örülnék ha valaki tudja.

#alhasi fájdalom #fehérfolyás #vér vizelés után #véres fehérfolyás
2014. júl. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kellene menni egyértelműen, ehhez semmi köze a háziorvosnak. Ha így tippelni kell, akkor méhgyulladás.
2014. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől valószínűleg el fog múlni. (antibiotikum?)
2014. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen gyulladás lehet

Lehetett estl. petefészek gyulladás is

2014. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A menzeszed mikor volt meg utoljára?

Amiatt nem lehetett?

2014. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze lehet urológiai probléma is

Pl. valami a vesével

2014. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 24.én kell jönnie.
2014. júl. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!