Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha ennyi idő után...

Az baj ha ennyi idő után kimarad egy menstruációm? 10 éve menstruálok még soha egy hónapot sem maradt ki, de most nem akar megjönni. Terhesség 100%-ig ki van zárva.

Figyelt kérdés
Ebbe a hónapban rendkívül sokat idegeskedtem a munkahelyem miatt, illetve családi okok miatt is, ez szerintem közrejátszhatott. Ha szimplán kimarad mikor jelentkezik legközelebb ? Ilyenkor hogy kell számolni ? 22. napra szokott megjönni ehhez adjam hozzá azt h meddig szokott tartani?

2014. júl. 19. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet éppen normális is, de valószínűbb, hogy nem az. Kérdezz inkább egy nőgyógyászt, akár ciszta is lehet, jobb, ha egy orvos nyugtat meg, hogy nincs semmi gond. Az, hogy mikor jön meg legközelebb, jó kérdés. Ha nincs semmi különösebb oka, csak a stressz, akkor bármikor megjöhet, ha van valami komolyabb oka, akkor lehet csak a kezelés után. Ugyanis a szervezeted nem úgy számol, hogy ja, itt most kimaradt egy, akkor adjunk hozzá x napot.

Mondjuk a 22 napos ciklusok sem éppen ideálisak, nagyon határeset, ha még nem vizsgáltattad ki korábban, itt lenne az ideje.

2014. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért elmennék a nőgyógyihoz

Hátha talál valamit

2014. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom majd a jövő hónapban megint megjön
2014. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idegesség miatt normális, hogy kimarad. Évekig nem menstruáltam a vizsgaidőszakban.
2014. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!